Zvyšte účinnost systému Lockout/Tagout pomocí desek se stíny nástrojů

Zvyšte účinnost systému Lockout/Tagout pomocí desek se stíny nástrojů

Zajistěte vysoké povědomí o bezpečnosti na pracovišti a optimalizujte efektivitu systému Lockout/Tagout pomocí vysoce viditelných desek s grafickým znázorněním nástrojů uzamykání. Desky s grafickým znázorněním zvyšují dopad systému Lockout/Tagout a pomáhají dále snižovat rizika údržby a počet nehod. Rádi Vám připravíme optimalizovaný návrh desky se stíny nástrojů na míru zdarma.

Proč se zamyslet nad využitím desek se stíny nástrojů:

  • zvýšíte efektivitu uspořádáním příslušných postupů uzamykání, visacích zámků, zařízení, visaček a příslušenství
  • zajistíte vysoké povědomí o bezpečnosti a systému Lockout/Tagout na pracovišti
  • zlepšíte efektivitu práce podporou vracení nástrojů na jejich místo na deske

Rádi Vám připravíme rozvržení desky s grafickým znázorněním nástrojů na míru zdarma!

A jaké výhody získaly společnosti, které již využívají panely se stíny nástrojů od společnosti Brady? Přečtěte si sladkou případovou studii. Velký výrobce čokolády již vyvěsil v jednom ze svých závodů 5 speciálních desek s grafickým znázorněním, aby byl systém Lockout/Tagout vysoce viditelný a lehce dostupný.

Případová studie: Vizualizovaný systém Lockout/Tagout pro optimální bezpečnost ve výrobním závodě 

Bezpečnost na pracovišti stojí v mnoha podnicích na prvním místě. Aby na konci každé směny odcházeli všichni zaměstnanci domů je asi nejlidštější a nejefektivnější jednání každého zaměstnavatele, který si svých pracovníků a jejich práce skutečně váží. 

Systém Lockout/Tagout je jedním z řešení, která velká čokoládovna pro dosažení vysoké bezpečnosti na pracovišti využívá. Tento postup pracovníkům umožňuje předcházet nehodám s pohyblivými částmi strojů odpojením přívodu energie do stroje. 

Výrobce čokolády již měl visací zámky, zařízení a postupy systému Lockout/Tagout, aby umožnil bezpečné zásahy do strojů. Společnost ale nyní chtěla udělat další krok: jak zajistit, aby byly visací zámky a zařízení na pracovišti optimálně používány? 

Řešení: Poskytnout systém Lockout/Tagout k dispozici tam, kde na tom záleží 

Společnost Brady předvedla vysoce specializované desky s grafickým znázorněním, aby byl systém Lockout/Tagout na pracovišti vysoce viditelný. Tyto velké desky, které se mohou skládat z jednoho nebo několika panelů, mají nakresleny „stíny“ každého visacího zámku, zařízení a příslušenství systému Lockout/Tagout, která se používají v konkrétních oblastech pracoviště. Na tuto desku jsou přidávány všechny příslušné nástroje systému Lockout/Tagout. Díky deskám s grafickým znázorněním si zaměstnanci snadno mohou odebrat nástroje, které potřebují, a po provedení servisu stroje je přinesou zpět. 

Poptáváno bylo 5 desek s grafickým znázorněním, 4 pro specifické oblasti závodu a 1 spíše jako centrální deska údržby. Společnost Brady dodala nejdříve výkresy, aby k nim mohl zákazník poskytnout zpětnou vazbu, schválil je a potvrdil objednávku. Desky musely obsahovat vyobrazení pro visací zámky různých barev, pro uzamykací zařízení na blokování šoupátkových kolových ventilů, kulových ventilů, škrticích klapek, jističů a průmyslových uzávěrů a pro příslušenství, včetně skříněk na klíče a petlice. Dále byly součástí držáky na několik visaček označujících uzamčení. 

Každá deska s grafickým znázorněním je vysoká 1,4 metru, široká 2,7 metrů a obsahuje panely o šířce 90 cm. Desky mají zaoblené rohy a byly vyrobeny z bílého plexiskla o šířce 8 mm.

Výsledek: Rychlé a snadné použití systému Lockout/Tagout 

Zaměstnanci velkého čokoládovny mají nyní řešení systému Lockout/Tagout na dosah ruky, aby se během zásahů údržby chránili. Visací zámky, zařízení a příslušenství systému Lockout/Tagout, včetně visaček, jsou v závodě vystaveny na velkých, vysoce viditelných deskách s grafickým znázorněním na 5 místech. Ostatní závody čokoládovny také přemýšlejí o instalaci desek s grafickým znázorněním systému Lockout/Tagout na svých pracovištích.

Umožněte bezpečnější zásahy do strojů

Kamkoli budete chtít s vaším programem Lockout/Tagout zajít, společnost Brady vám může poskytnout vedení a podporu. Naše kompletní řešení Lockout/Tagout zahrnuje inovativní visací zámky s promyšleným plánováním klíčů, specializovaná uzamykací zařízení, praktický software a vynikající služby, včetně identifikace míst regulace energií a přípravy kompletní dokumentace a školení s roky zkušeností.

Tak co, kam chcete posunout Váš program Lockout? Vyberte si z nabídky kompletních služeb Brady zde >>

Brady Česká republika
www.brady.cz

Brady Corporation

Společnost Brady je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání. A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

https://www.brady.cz/