Rockwell Automation otevírá pomyslné dveře své třetí digitální konference

Rockwell Automation otevírá pomyslné dveře své třetí digitální konference

Akce VirtualConnect nabídne plnohodnotnou online prezentaci produktů. Kromě společnosti Rockwell Automation a předních průmyslových organizací, jako je Cama Group, EPLAN, Harro Höfliger, Lubrizol, Olivero Automazioni Industriali a PTC, se jí zúčastní více než 1 000 zástupců.

Toto nadcházející on-line setkání v oblíbeném formátu nazvané New Horizon for Smart Manufacturing bude rozděleno do tří technologických oblastí a nabídne videoprezentace, ukázky, analýzy, případové studie a panelové diskuze na téma mechatroniky, digitálního inženýrství a procesního řízení. Akce odstartuje v 9:30 středoevropského času úvodním slovem Nathana Turnera, ředitele divize integrované architektury společnosti Rockwell Automation pro oblast EMEA, který před zahájením tří technologických bloků, které vyplní celý den, shrne technologie proměňující průmysl v souvislostech.

„V éře digitální transformace lze lidské možnosti skutečně rozšířit pouze tak, že pochopíme a naučíme se, jak pomocí technologií uvolnit potenciál dat. Naše konference VirtualConnect nabízejí interaktivní prostředí pro vzdělávání a navazování kontaktů a poskytují tak podporu lidskému faktoru, který je z hlediska rychlého vývoje technologií klíčový,“ Susana Gonzalez, prezidentka společnosti Rockwell Automation pro oblast EMEA

Na cestě k novým obzorům inteligentní výroby

Společnosti, které jsou na své cestě k digitální transformaci nejdále, v poslední době prokázaly největší odolnost a přizpůsobivost ve vztahu k současným výzvám na trhu, což je jasným důkazem toho, jak přínosná je flexibilita.

V části věnované digitálnímu inženýrství čelní představitelé, zákazníci a partneři předají zástupcům klíčové poznatky a objasní, jak dosáhnout flexibilní výroby na úrovni závodů a zařízení. Díky zástupcům z řad zákazníků, jako je Harro Höfliger, a partnerů, jako jsou společnosti EPLAN a PTC, se účastníci dozví, jak uvolnit digitální potenciál vlastního výrobního ekosystému.

V části zabývající se mechatronikou se můžete připojit k zákazníkům Olivero Automazioni Industriali a Cama Group. Zde se téma flexibility zaměří na uplatnění robotiky, inteligentní přepravy, jako je technologie nezávislých vozíků (ICT), a autonomně řízených vozidel (AGV).

V části věnované procesnímu řízení se můžete přidat k našemu zákazníkovi, společnosti Lubrizol, a ponořit se hlouběji do moderních systémů DCS a nabízených konkurenčních výhod. Tato část se bude zabývat zjednodušenými, agilními a schopnými systémy, které zákazníkům poskytují klíčové provozní informace v potřebné formě a na potřebném místě a umožňují jim tak dosáhnout zásadních obchodních vylepšení.

Jede se dál

Kromě programu konference můžete navštívit i virtuální výstavní plochu s digitálními stánky partnerů programů Encompass a Channel z celé oblasti EMEA, které budou k dispozici po celý den. Registrovaní účastníci akce VirtualConnect mohou využít pravidelných přestávek nebo vyhrazený čas na konci hlavní konference a prostřednictvím videokonference navázat kontakty s odborníky, partnery a kolegy – stejně jako kdyby byli na veletrhu osobně.

Své digitální stánky zde budou mít společnosti jako Spectrum Controls, S&D, HMS, WIN-911, EPLAN, Stratus Technologies, Softing, Control Station, ProSoft, Routeco, Hanley Automation a Teco.

Registrace

Registrace na akci konanou 16. září 2020 je nyní otevřena. Další akce budou naplánovány v následujících měsících. Jednotlivá školení budou nahrávána a nahrávky pak budou zpřístupněny registrovaným účastníkům. Naplánujte si svůj den pomocí agendy VirtualConnect.

Rockwell Automation

Tým Rockwell Automation se věnuje zefektivnění a ziskovosti výrobních procesů. Spolupracuje partnery, systémovými integrátory, výrobci strojů a zařízení, aby přinesli řešení, které bude nejvíce vyhovovat požadavkům trhu. Nabízí širokou škálu produktů a služeb, které pomohou při získání konkurenčních výhod na globálních trzích. Budoucnost se skrývá v propojení všech dílčích prvků v rámci celého podniku a k tomu má napomoct řešení Connected Enterprise.

www.rockwellautomation.com/cs_CZ