AMPER Efektivně a zdarma! Startují komentované prohlídky AMPER Tour

AMPER Efektivně a zdarma! Startují komentované prohlídky AMPER Tour

Brněnské výstaviště, čtyřicet tisíc návštěvníků, šest set vystavujících firem, tři haly…Začíná největší a nejprestižnější událost v oborech, elektro, IT, řízení a automatizace v ČR. Díky AMPER Tour vám opět neuteče nic, co vás v průmyslové automatizaci zajímá.

Pravidelní, ale i noví návštěvníci veletrhu jistě ocení, že díky komentovaným prohlídkám vydavatelství Trade Media Internationala organizátora veletrhu AMPER 2019 – společností TERINVEST, uvidí to nejzajímavější, co letošní ročník veletrhu AMPER nabízí. Ve vybraných stáncích na vás budou opět čekat odborníci na slovo vzatí, kteří jsou připraveni představit vám aktuální novinky v oboru, zajímavá technická řešení a trpělivě zodpoví všechny otázky, na které budete chtít znát odpověď.

Zájemci o moderní způsob návštěvy veletrhu, která s každým ročníkem nabývá větší popularity, mají opět na výběr z několika naplánovanýchprohlídkovýchtras věnovaných Průmyslu 4.0, automatizaci, digitalizaci, ale i údržbě či diagnostice. Na nich se efektivně a bez čekání seznámíte s nejzajímavějšími exponáty a trendy v oboru. Trasa věnovaná SMART výrobě nabídne pohled na Extrémně rychlé a škálovatelné řídicí systémy nebo Procesní průmysl 4.0. V segmentu SMART zařízení se neztratíte, pokud zvolíte prohlídku věnovanou HW a SW nástrojům pro řízení a digitalizaci průmyslu. Cloudová řešení pro údržbu jsou zase motivem trasy, věnující se SMART údržbě.

Účast na trasách AMPER TOUR je zdarma, při splnění podmínek předchozí registrace. Tour je vyhrazena výlučně pracovníkům průmyslových podniků. Pro více informací můžete kontaktovat zástupceorganizátora na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přejít na web akce www.ampertour.cz. Počet míst je omezen. Těšíme se na vásv Hale V u stánku Trade Media číslo 8.17. 

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.