Beckhoff Roadshow 2021

Dovolte, abychom Vás pozvali na další ročník Beckhoff Roadshow. Ani v turbulentních časech jsme nezaháleli a chystali jsme pro Vás nové produkty a zajímavosti, které Vám můžeme nyní konečně osobně představit a ukázat.

Tento rok se nezaměříme ale jen na aktuální novinky, představíme Vám také reálné zákaznické aplikace využívající technologii Beckhoff. Můžete se těšit na Hrotovou brusku od společnosti STROJMOTIV s.r.o. a také na CNC multifunkční obráběcí portál Pontec od společnosti Soukup s.r.o.

V neposlední řade si budete moci naživo sáhnout na revoluční transportní systémy od Beckhoff, které na Roadshow přivezeme s sebou:

  • XPlanar – planární transportní systém až se 6 stupni volnosti
  • XTS – lineární transportní systém s širokou škálou možností geometrie dráhy

Dne 20. 10. 2021 můžete být navíc díky online přenosu součástí naší Roadshow v Brně i z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře.

Pro osobní návštěvu naší konference pokračujte v registraci zde.

Pro registraci na online přenos pokračujte zde.

Termíny a místa konání

19. 10. 2021 | Trenčín
Facility System Hub
Bratislavská 614, 911 05 Trenčín

20. 10. 2021 | Brno
Best Western Premier Hotel International Brno
Husova 200 / 16, 602 00 Brno

21. 10. 2021 | Praha
OREA Hotel Angelo Praha
Radlická 3216/1g, 150 00 Praha 5

 

Program a další informace naleznete na https://www.beckhoff.com/cs-cz/company/events-and-dates/beckhoff-roadshow/index.html.

Beckhoff: New Automation Technology

Beckhoff implementuje otevrené automatizacní systémy založené na technologii PC. Sortiment výrobku: Prumyslová PC, inteligentní svorky I/O a komponenty prumyslových sbernic, technologie pohonu a automatizacní software. Filozofie spolecnsoti Beckhoff "New Automation Technology" znamená univerzální a otevrené rídicí systémy a rešení pro automatizaci, které se používají na celém svete v nejruznejších aplikacích, od CNC obrábecích stroju až po inteligentní automatizaci budov.

 

https://www.beckhoff.com/cz/