Den pro studenty na veletrhu Amper

Den pro studenty na veletrhu Amper

Po dvouleté přestávce se na Výstaviště v Brně vrací veletrh Amper a s ním i Fórum automatizace a digitalizace. Tři dny, 17. až 19. 5., zde bude na už tradičním místě v pavilónu V (V 4.22) probíhat sled přednášek a prezentací o trendech v oboru a novinkách na veletrhu. Program najdete na https://automa.cz/cz/web-clanky/forum-automatizace-a-digitalizace-0_13923/. Fórum pořádá časopis Automa za podpory agentury Terinvest, pořadatele veletrhu.

Poslední den, pátek 20. května, bude Fórum automatizace a digitalizace na veletrhu Amper věnováno studentům. Budou se zde prezentovat studentské projekty a mimo jiné přijede i robotický pes Spot od firmy Boston Dynamics (představí ho jeho vlastníci z FEL ČVUT) nebo robot FIMbot vybavený mimikou z Univerzity v Hradci Králové. Trendy v robotice představí prof. František Duchoň ze STU v Bratislavě.

Program je určen nejen pro žáky a studenty, od základních škol po technické univerzity, ale také pro všechny, kdo si nezapomněli hrát a koho automatizace baví. Kdybyste chtěli se svými žáky a studenty přijet, podívat se nebo se i aktivně pochlubit a zúčastnit programu, kontaktujte nás prosím (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), zařídíme vám studentské vstupné nebo, v případě aktivní účasti, vás zařadíme do programu.

Továrna

Původní Továrna periodicky mapovala vždy monotématicky různé segmenty tuzemského i světového průmyslu.

www.itovarna.cz