Eaton On-line Tour 2021

Eaton On-line Tour 2021

Tradiční série odborných přednášek pokračuje.

Eaton Elektrotechnika vás zve na sérii přednášek v rámci Eaton On-line Tour, které budou vysílány ve formě živých webcastů. 

Sledovat nás můžete od 9. 2. 2021, každé úterý od 13 h. Naši odborníci vám představí novinky z produktového portfolia, nabídnou praktické ukázky a předají vám své odborně-technické znalosti, které jistě využijete ve vaší práci. Dostatečný prostor bude také věnován pro vaše dotazy.

Po odvysílání budete mít k dispozici:

  • materiály ke stažení k danému tématu,
  • archiv odvysílaných školení,
  • možnost kontaktovat obchodního zástupce s dotazy na danou problematiku
  • podporu, která je připravená vám poradit (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Školení jsou zcela zdarma, stačí se v daný čas připojit a sledovat nás na celé obrazovce. Pokud nás budete sledovat na stránce konkrétního webcastu, video se vám pustí samo nebo klikněte na šipku PLAY v okně videa. Pro lepší kvalitu si nezapomeňte na vašem počítači nastavit lepší rozlišení.

Mediálními partnery této akce jsou Elektrika.cz a Elektroprůmysl.cz, kde budou tyto webcasty ve stejný čas také vysílány.

Zúčastněte se prodejní akce EATON mánie, sbírejte body a vyměňte je za atraktivní dárky na letní dovolenou od značky Husky a Decathlon. Za registraci obdržíte 50 bodů, dalších extra 90 bodů můžete získat za zhlédnutí našich webcastů v rámci Eaton On-line Tour. Je to snadné, v daném týdnu zhlédněte webcast, stáhněte si materiály a odešlete váš registrační e-mail v rámci Eaton mánie. Body se vám okamžitě připíšou na vaše konto.
Továrna

Původní Továrna periodicky mapovala vždy monotématicky různé segmenty tuzemského i světového průmyslu.

www.itovarna.cz