Eaton Online Tour: Tradiční série odborných přednášek pokračuje

Eaton Online Tour: Tradiční série odborných přednášek pokračuje

Eaton Elektrotechnika vás zve na tradiční sérii přednášek v rámci On-line Tour, které budou vysílány opět ve formě živých webcastů. Díky tomuto formátu můžete téma, které vás zajímá, sledovat z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Interaktivní formou naši odborníci představí novinky ze světa společnosti Eaton, připomenou problematiku aktuálních změn v normách a legislativě, zaměří se detailněji na to, jak vše funguje v praxi a v neposlední řadě budou odpovídat na vaše dotazy. Školení jsou zcela zdarma. Po odvysílání každého webcastu vám budou k dispozici ke stažení odborné materiály.

Není potřeba se registrovat, stačí se v daný čas připojit na www.eaton.cz.

Startujeme 11. 1. 2022, vždy ve 13:00.

Nabídka školení:

Neváhejte a využijte možnost oslovit odborníky na daná témata, nebo si bezplatně stáhněte materiály.

Eaton

Eaton je globální technologický lídr v oblasti elektrických komponentů a systémů pro kvalitu, distribuci a řízení energie, hydraulických komponentů, systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení, v oblasti leteckých palivových, hydraulických a pneumatických systémů pro komerční a vojenské využití a systémů hnacích ústrojí a hnacích jednotek pro nákladní a osobní vozidla pro výkon, úsporu paliva a bezpečnost.

 

https://www.eaton.com/cz/cs-cz.html