HANNOVER MESSE 2023: získejte bezplatnou vstupenku na veletrh

HANNOVER MESSE 2023: získejte bezplatnou vstupenku na veletrh

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Čtenářům portálu Vše o průmyslu nabízíme unikátní možnost získat vstupenku na veletrh zdarma.

V čem bude veletrh HANNOVER MESSE 2023 speciální? V rámci hlavního tématu „Průmyslová transformace – přinášíme změnu“ (Industrial Transformation – Making the Difference) ukáží podniky, jaké změny může průmysl prosadit, aby došlo k výraznému snížení emisí CO2 ve velkém měřítku. Změna klimatu, nedostatek energie, narušené dodavatelské řetězce – to jsou jen některé z výzev, kterým dnes společnost a hospodářství čelí. Tyto výzvy mají jedno společné: Jejich zvládání spočívá v důsledném využívání vyspělých technologií a inovativních průmyslových řešení.

Veletrh HANNOVER MESSE nabízí ucelený obraz technologických možností pro průmysl dneška i zítřka – od digitalizace složitých výrobních procesů a využití vodíku k provozu celých výrobních zařízení až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí CO2. Více než 4 000 společností z celého světa představí špičková technologická řešení pro budoucnost výroby a dodávek energií. Přidejte se k nim a představte své inovace na HANNOVER MESSE 2023.

Jak získat bezplatný vstup na veletrh

eTicket (volná vstupenka) je určena všem čtenářům a zájemcům. Po registraci získá každý vstupenku na veletrh zdarma. Níže uvedený odkaz vede přímo na webovou stránku registrace/aktivace eTicketu:

https://www.hannovermesse.de/en/?open=ticketRegistration&code=kMVKK

Pro bezplatný vstup zadejte kód: kMVKK

Po registraci obdrží každý host e-mailem personalizovanou vstupenku. Vstupenka platí pro přímý vstup na výstavu na místě i pro digitální účast na https://www.hannovermesse.de/en/. Vstupenka je platná pouze po online registraci/aktivaci na https://www.hannovermesse.de/en/ticketregistration před začátkem veletrhu.

Více informací sledujte na www.hannovermesse.de/en/.

Továrna

Původní Továrna periodicky mapovala vždy monotématicky různé segmenty tuzemského i světového průmyslu.

www.itovarna.cz