INTEMAC Inspiration Day

INTEMAC Inspiration Day

INTEMAC už osmým rokem podporuje české průmyslové firmy. Zjistěte, jak můžeme podpořit i vás. Získejte inspiraci pro své podnikání, vyzkoušejte si, jaké technologie vám pomohou zefektivnit vaši výrobu nebo se propojte s dalšími podnikateli, kteří řeší podobné výzvy jako vy.

Termín akce: 15. listopadu 2022, 9:00 - 15:00

Místo konání: Výzkumné a inovační centrum INTEMAC, Kuřim 

Registrace: Registrujte se do 10.11.2022

INTEMAC Inspiration Day je den plný informací, inspirace a praktických ukázek možností, jaké digitalizace výroby přináší. Spolu s 20 technologickými partnery testbedu jsme připravili program, v němž můžeme firmám ukázat nejnovější technologie, které šetří čas a peníze. 

Načerpáte u nás spoustu podnětů, které vám pomohou při volbě strategie automatizace a digitalizace ve vaší společnosti.

Na co se můžete těšit?

  • Komentovanou prohlídku testbedu, na které se dozvíte, jaké moderní technologie vám pomohou zefektivnit vaši výrobu
  • Workshopy, na kterých si vyzkoušíte technologie testbedu prakticky
  • Diskuzní stoly, na kterých budete mít jedinečnou možnost sdílet zkušenosti a tipy k aktuálním tématům
  • Setkání s lidmi, kteří řeší podobné výzvy jako vy

Akce je určena pro zástupce výrobních firem – obecně především pro střední a vyšší management výrobních firem (SME) – vedoucí výroby, technický ředitel, vedoucí údržby, manažer R&D; pro majitele a jednatele výrobních firem může být atraktivní odpolední část programu – diskuzní stoly.

V rámci našich služeb digitalizace pro malé a střední podniky jsme podpořili již přes 60 firem – například firmu Packung – a rádi podpoříme i vás.

Veškeré informace k akci naleznete na odkazu. Přijďte se inspirovat a objevte s námi nové příležitosti pro rozvoj vaší firmy!