Komentovaná prohlídka Mezinárodního strojírenského veletrhu ukáže přínosy digitalizace, automatizace a robotizace v průmyslu

Komentovaná prohlídka Mezinárodního strojírenského veletrhu ukáže přínosy digitalizace, automatizace a robotizace v průmyslu

MSV TOUR, neboli komentované prohlídky veletrhu MSV, již několik let přináší propojení konferenčního programu veletrhu přímo na ploše vybraných expozic. Zažít veletrh jinak nabízí bezplatná služba, která zájemce provede veletržní cestou k modernímu průmyslu.

Stejně jako v předchozích letech mohou pod taktovkou společnosti Trade Media International ve spolupráci s VELETRHY BRNOnávštěvníci veletrhu každý den využít speciální možnosti, jak se seznámit se zajímavými expozicemi na veletrhu.

Přehled zastávek i možnost přihlášení zdarma je dostupná na www.msvtour.cz.  

V letošním roce se návštěvníci mohou těšit na zajímavé prolnutí digitalizace i robotizace s tradičním průmyslem. Zjistí, jaké jsou novinky v robotice, včetně možností kooperace s člověkem. Čeká je ukázka rozšířené i virtuální reality. Nahlédnou, jak daleko pokročily systémy pro digitalizaci výroby či jak zajistit hladké propojení světů IT a OT. Ve všech zastaveních současně dostanou tipy, jak zachovat či zvýšit konkurenceschopnost svých podniků.

Komentované prohlídky začínají každý den dopoledne (10.00) i odpoledne (13.00) na stánku společnosti Trade Media International (F 94). Všichni účastníci obdrží předem instrukce a finální načasování jednotlivých tras, na které se přihlásili.

Během MSV TOUR 2023 navštívíme expozice firem COMPAS AUTOMATIZACE, BECKHOFF AUTOMATION, FANUC CZECH, Güdel, KESAT s ukázkou firmy RobotTiwn, Konica Minolta, Panasonic Industry a PHARIS. Součástí trasy bude také zastavení u expozice Cesta k úspěšné firmě 21. století, kterou připravilo Národní centrum průmyslu 4.0 s partnery. Projekt komentovaných prohlídek současně probíhá s podporou Industry Clusteru 4.0, který se také zabývá popularizací témat moderního průmyslu.

TIP: Podívejte se video z prohlídek veletrhu MSV 2022. Chcete celý záznam prohlídky? Pokračujte zde>>

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.