MSV 2018 obohatí unikátní Fórum údržby

MSV 2018 obohatí unikátní Fórum údržby

Stalo se již tradicí, že Mezinárodní strojírenský veletrh láká také manažery z úseku průmyslové údržby a správy majetku. Kromě větší nabídky řešení na výstavní ploše k tomu každoročně napomáhá také doprovodný program veletrhu.

Vydavatelství Trade Media International také letos zařazuje další ročník semináře o trendech v průmyslové údržbě. Fórum údržby 2018 proběhne ve středu 3. 10. v doprovodném programu veletrhu MSV 2018 v sále P1 na brněnském Výstavišti. Kromě tradičních přednášek na téma využití moderních technologií pro efektivnější práci průmyslové údržby se účastníci mohou těšit na zajímavé diskusní panely s vybranými manažery průmyslových podniků, kteří se podělí o vlastní zkušenosti s prací údržby.

Po skončení semináře mohou návštěvníci navíc i letos využít možnosti zúčastnit se MSV TOUR, tedy komentovaných prohlídek vybraných expozic s nástroji pro průmyslovou údržbu.

Více informací i registrace je dostupná na www.konference-tmi.cz.

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.