Novinky v 3D tisku opět v Brně

Novinky v 3D tisku opět v Brně

Nenechte si ujít nejvýznamnější oborovou událost, která vás seznámí se špičkovými technologiemi 3D tisku z kovů, plastů a kompozitů v české praxi.

Již šestý ročník této oblíbené konference představí nejvyspělejší metody profesionálního 3D tisku, který se stává dostupnějším i pro menší firmy a jednotlivce. Nabídne pestrou přehlídku technologií aditivní výroby kovových, plastových i kompozitních dílů s důrazem na jejich uplatnění v praxi. S účastí neváhejte, pokud se zajímáte o využití pokrokových technologií pro produktivnější výrobu prototypů, nástrojů nebo koncových výrobků.

Fórum aditivní výroby na MSV 2019 v Brně nabídne celodenní program, v rámci kterého vystoupí téměř dvě desítky odborníků na aditivní výrobu. Ukáže inovace z nabídky předních světových výrobců 3D tiskáren, jako jsou Stratasys, 3D Systems, Renishaw, HP, Arcam nebo EOS a vedle nich působivé novinky, které svými možnostmi v různých ohledech překračují zavedenou praxi – například jako 3D tisk kovových dílů v kancelářském prostředí od firem Desktop Metal a Markforged či rychlý tisk velmi přesných modelů od Formlabs.

Primárním cílem konference je prezentovat možnosti současných technologií aditivní výroby prostřednictvím praktických poznatků a případových studií. V tomto duchu se ponesou i prezentace generálního partnera konference, kterým je společnost Siemens. Podrobný program s tématy všech 17 zařazených přednášek najdete na webu www.odborne-konference.cz.

Celodenní konference se uskuteční v úterý 8. října 2019 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v sálu E2 v pavilonu E na brněnském výstavišti. Pro účastníky je zajištěno občerstvení, vstup na strojírenský veletrh a slosování o hodnotné ceny v čele se stolní 3D tiskárnou Prusa i3 MK3S.

Tuto událost byste neměli minout, pokud chcete mít přehled o technologických možnostech současných 3D tiskáren pro výrobu kovových, plastových a kompozitních dílů. Nad to můžete získat bohatou inspiraci a cenné kontakty.

Další informace a registrační formulář najdete na webu www.odborne-konference.cz

Control Engineering Česko

Control Engineering Česko je přední časopis o průmyslové automatizaci. Je vydáván v licenci amerického Control Engineering, které poskytuje novinky z této oblasti více než 60 let.

www.controlengcesko.com