Objevte „World of Freight" v srdci Evropy

Objevte „World of Freight" v srdci Evropy

WOF EXPO PRAGUE 2022 se odehraje v termínu 12.–13. října 2022 v PVA Expo v Praze.

Po úspěšném zahájení akcí dodavatelského řetězce „World of Freight" v regionu střední a východní Evropy na veletrzích WOF Expo Bratislava 2021 a WOF Summit Vienna 2022 se nezadržitelně blíží WOF Expo Prague, které se bude konat v říjnu.  Tato inovativní B2B výstava a kongres propojují celou komunitu v oblasti dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce a usilují o vytváření obchodních příležitostí v celém regionu střední a východní Evropy.

Komplexní pohled na aktuální řešení dodavatelského řetězce ukazuje nejnovější dostupné osvědčené postupy a výhledy na technologie budoucnosti. WOF Expo Prague spojuje přepravce, maloobchodníky, velkoobchodníky, dovozce a vývozce tradiční výroby, e-commerce firmy i začínající podniky s nejmodernějšími poskytovateli řešení v oblasti dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce.

WOF Expo přináší skvělou kombinaci příležitostí, aby mohl každý účastník dosáhnout co nejlepších výsledků. Vydejte se do kongresového prostoru a připojte se k mezinárodním řečníkům z oboru, kteří se podělí o nejnovější poznatky o hlavních pilířích, jako jsou digitalizace, e-commerce, Zelená dohoda, automobilový průmysl a lidské zdroje. Získejte VIP vstupenku nebo vstupenku Matchmaking a předem si naplánujte svá nejdůležitější obchodní setkání pomocí kalendáře osobních schůzek „1-on-1" a využijte exkluzivní přístup do WOF Networking Lounge během akce. V prostoru výstavy se setkáte s odborníky předních poskytovatelů řešení v oblasti dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce v regionu střední a východní Evropy. Slavte spolu se špičkovými společnostmi, které převezmou ocenění v oboru a užijte si velkou charitativní akci během večera WOF Connect & Awards konanou ve prospěch organizace Cancer Aid.

Akce WOF se přesouvají do zemí střední a východní Evropy, připojte se letos v říjnu k WOF Expo Prague a připravte se na WOF Summit Vienna a WOF Expo Budapest v roce 2023. Buďte součástí přední platformy pro řešení v oblasti dopravy, logistiky a dodavatelských řetězců ve střední a východní Evropě.

BUDUJTE SPOJENÍ. UZAVÍREJTE OBCHODY. ZÍSKEJTE PŘÁTELE.

www.wofexpo.com

Továrna

Původní Továrna periodicky mapovala vždy monotématicky různé segmenty tuzemského i světového průmyslu.

www.itovarna.cz