Odhalte výhody propojení eWON Flexy a SCADA systému PROMOTIC

Odhalte výhody propojení eWON Flexy a SCADA systému PROMOTIC

Společnosti MICROSYS a FCC průmyslové systémy srdečně zvou všechny zájemce k účasti na připravovaném bezplatném praktickém workshopu.

Cílem akce, která proběhne 26. září 2018 v Praze pod názvem PROMOTIC SCADA + EWON FLEXY WORKSHOP je praktické seznámení účastníků s platformou eWON flexy pro vzdálený přístup a sběr dat a se softwarovým nástrojem PROMOTIC SCADA pro sběr dat a vizualizaci technologických procesů.

Účastníci workshopu se pod vedením lektorů na vlastních noteboocích prakticky naučí nakonfigurovat průmyslový router eWON Flexy pro vzdálený přístup a sběr dat, a také pro využití cloudové služby eWON Data Mailbox. Dále se dozvědí jak snadno vytvořit ve SCADA systému PROMOTIC aplikaci pro sběr dat prostřednictvím komunikačního protokolu Modbus, jejich archivaci (trendování), vizualizaci a publikování do webu. V další části se také naučí komunikovat s cloudovou službou eWON Data Mailbox a integrovat tato data do své SCADA aplikace.

Pro plnohodnotnou účast na workshopu je nutné aby byl každý účastník vybaven vlastním notebookem s OS Windows a funkčním WiFi adaptérem (pro bezdrátové připojení k průmyslovému routeru a PLC automatu).

Účast na workshopu je bezplatná! Registrujte se prosím co nejdříve. Kapacita učebny je omezená!

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.