PKV Webinář: Energetika a udržitelnost podniku v novém dotačním období

PKV Webinář: Energetika a udržitelnost podniku v novém dotačním období

Společnost PKV BUILD s.r.o. vás zve na další PKV Webinář, tentokrát na téma Energetika a udržitelnost podniku v novém dotačním období. Webinář je zcela zdarma a koná se 7. 10. 2021 v 10:00.

Nové dotační období s sebou přináší spoustu titulů, např. Národní plán obnovy, Modernizační fond, OP TAK nebo Fond spravedlivé transformace. Tyto výzvy se zaměřují na projekty vedoucí k úspoře energií a snížení uhlíkové stopy.

Webinář se bude věnovat tomu, jak správně identifikovat potenciální investiční příležitosti v podnicích, zda má smysl zvažovat dotace nebo jak lze projekt technicky nastartovat a krok za kokem dovést do úspěšného konce včetně komunikace ven. Kromě toho se zaměří i na sledování úspěšnosti projektu na základě monitoringu a na následné odhalení dalších příležitostí k úspoře energií i CO2. 

PKV BUILD s.r.o. je společnost, která funguje v souladu s udržitelností. Je jedničkou mezi energetickými konzultanty a svým zákazníkům pomáhá zefektivňovat využití energií a zároveň se snaží zmenšovat jejich výdaje. Prostřednictvím investičních projektů a energetického managementu se snaží o celkové snižování uhlíkové stopy a o co nejšetrnější řešení vzhledem k životnímu prostředí. Hlavním cílem společnosti je podpora firem a obcí v efektivním hospodařením s energiemi, snižování jejich spotřeb a dosažení dlouhodobého udržitelného rozvoje.

Odkaz pro připojení na webinář vám bude zaslán po registraci, kterou je možné provést zde PKV Webinář: Energetika a udržitelnost podniku v novém dotačním období | PKV.

Továrna

Původní Továrna periodicky mapovala vždy monotématicky různé segmenty tuzemského i světového průmyslu.

www.itovarna.cz