Podzimní interaktivní webináře Schneider Electric

Podzimní interaktivní webináře Schneider Electric

Odborníci ze společnosti Schneider Electric připravili podzimní školící webináře zaměřené na představení novinek a konkrétních řešení. Navazují tak na předchozí série úspěšných webinářů, které odstartovaly v období jarní pandemie a u partnerů a klientů se setkaly s pozitivní odezvou. Na vybraný webinář je potřeba se přihlásit přes jednoduchý formulář zde. Začátek je vždy od 9:00 hod. a skrze on-line chat lze pokládat otázky přímo školícímu odborníkovi. Záznam webinářů je k dispozici zpětně na tomto odkazu zde.

„Řešíme to digitálně"

Společnost Schneider Electric v minulosti uspořádala on-line interaktivní semináře např. k otázkám výběru dobíjecích stanic pro elektromobily nebo k údržbě a dohledu nad elektroinstalací prostřednictvím rozšířené reality a HMI. Semináře je možné si zpětně přehrát zde. V září bude zájemcům představena modernizace IT infrastruktury v souladu s Edge Computingem či nové řady designových vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements. V říjnu se bude odborník na elektromechanickou, elektronickou a bezpečnostní detekci věnovat představení produktů řady Telemecanique Sensors a jejich využití v praxi.

„Webináře jsou velkou pomocí pro naše klienty, kteří nemusí trávit čas cestováním na různá školení. Mají možnost být buď on-line a zeptat se přímo na to, co je zajímá, nebo si je přehrát zpětně a s případnými dotazy nás následně kontaktovat. O zájmu svědčí i samotná účast, která přesahuje v průměru stovku účastníků. Podle zpětné vazby, kterou nám někteří účastníci školení zaslali, preferuje 24 % z nich on-line formu, 76 % vyhovuje on-line i živý seminář. Další sérii seminářů plánujeme i v listopadu a prosinci. Zaměříme se na nich např. na nejpalčivější dotazy z praxe týkající se frekvenčních měničů nebo na měření elektrické energie v budovách či strojní a procesní bezpečnost pro průmyslové aplikace," říká Marek Smolko ze společnosti Schneider Electric.

Přehled podzimních webinářů (vždy od 9:00 hod.)

16. 09. 2020 Modernizujte svou IT infrastrukturu v souladu s Edge Computing
Edge Computing - trendy a modernizace IT infrastruktury v době překotné digitalizace.
Školitel: Pavel Blahut
Přihlášení zde.

29. 09. 2020 Nové vypínače a zásuvky Sedna
Představení nové řady vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements. Na webináři se dozvíte hlavní výhody jednotlivých produktů, technické zajímavosti a vlastnosti elektronických prvků.
Školitel: Robert Šimčík
Přihlášení zde.

14. 10. 2020 Spolehlivá detekce je základem spolehlivosti vašeho provozu... proto Telemecanique Sensors
Telemecanique Sensors: představení elektromechanické, elektronické a bezpečnostní detekce, nedostižné vlastnosti jednotlivých produktů, použití v praxi.
Školitel: Antonín Zajíček
Přihlášení zde.

Schneider Electric

Schneider Electric je celosvětově působící francouzská společnost, působící v oblasti elektrotechnického průmyslu. Je nástupcem strojírenského a zbrojního koncernu Schneider et Cie. V Česku společnost provozuje výrobní závod v Písku.

https://www.se.com/cz/cs/