Překonávání výzev průmyslu díky digitální transformaci

Překonávání výzev průmyslu díky digitální transformaci

Sewio, výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, pořádá třetí ročník konference Sewio Summit, která se bude konat od středy 20. září do čtvrtka 21. září 2023 v hotelu Mama Shelter v Praze.

Konference s názvem "Digitalizace ve výrobě: Síla RTLS při překonávání aktuálních výzev průmyslu" ukáže, jak technologie RTLS pomáhá výrobním společnostem překonávat nejnaléhavější výzvy této doby, včetně nedostatku pracovní síly, narušení dodavatelských řetězců a zvýšených cen vstupů.

V rámci akce bude poprvé představeno osm případových studií úspěšné digitalizace podložených metrikami od průmyslových inovátorů, kteří využili RTLS ke zefektivnění svých operací, zvýšení efektivity a ziskovosti. Hlavní řečníci, včetně Rolanda Avara, Head of Business Unit ve společnosti SICK, a Choon Jae Lee, CEO společnosti TEIA Co., budou sdílet, jak RTLS pomáhá jejich klientům zvyšovat bezpečnost a efektivitu.

Kromě přednášek budou mít účastníci také možnost navštívit továrnu společnosti PRAKAB, lídra v digitální inovace v kabelovém průmyslu, kde mohou na vlastní oči vidět přínos RTLS v akci.

"Digitální inovace je klíčem k překonání výzev, kterým dnes čelí výrobní sektor, a nás těší, že prostřednictvím Sewio Summitu můžeme poskytnout platformu, kde průmysloví lídři sdílí své zkušenosti, strategie a úspěchy které dosáhly s využitím technologie RTLS," řekl Milan Šimek, CEO a spoluzakladatel společnosti Sewio.

Pro vice informací o konferenci navštivtehttps://summit.sewio.net.