[ZÁZNAM] Priemysel 4.0: Česko-Slovenská inspirace z Nitry

[ZÁZNAM] Priemysel 4.0: Česko-Slovenská inspirace z Nitry

Konference z produkce Trade Media International dlouhodobě mapují novinky na trhu automatizace, digitalizace a robotizace. I přes stávající opatření pokračují přípravy jedné, která netradičně míří za hranice na Slovensko. S jednoduchým označením Průmysl 4.0 se vydává do Nitry, kde se mohou účastníci o novinkách v oboru přesvědčit osobně, ale i on-line díky živému přenosu z akce.

TIP: Chcete lepší postprodukčně upravený záznam? Registrujte se k odběru na https://www.konferencie-priemysel40.sk/registracia.html

Není pochyb o tom, že epidemie koronavíru sužuje téměř celý svět, včetně toho průmyslového. Zatímco firmy v tomto směru musí čelit mnoha překážkám, ukazuje se, že technologie jako digitalizace, automatizaci či robotizace je nasazována ve stále větší míře. Její výhody často dokáží snižovat rizika nepředvídatelného vývoje stejně dobře, jak optimalizovat výrobní náklady a zvyšovat celkově konkurenceschopnost.
Přesně takové řešení představí konference, která se uskuteční 21. 10. 2021 v Nitře. Vzhledem k současným opatřením akce bude probíhat v režimu OTP, tedy s potřebou testu, očkování či potvrzení o překonání nemoci. Organizátoři navíc zařazují on-line stream z přednáškové části akce, takže je dostupná téměř pro každého.

V případě, že se chcete o konferenci dozvědět více, navštivte stránky akce na www.konferencie-priemysel40.sk

Může se stále český a slovenský průmysl inspirovat? I na tuto otázku si organizátoři z České republiky mířící na Slovensko kladou otázku. I proto před samotnou akci připravil bonusovou epizodu tradičního podcastu Vše o průmyslu zaměřeného na trendy v průmyslu. Komparaci přístupů zajišťují hosté na opačných stranách naší bývalé rozdělené vlasti. Slovenská stranu zastupuje Martin Pollák, ředitel pro rozvoj podnikání ve společnosti IPM Solutions. Za českou stranu kromě moderátora promluví Pavel Hrubý, obchodní ředitel v AV ENGINEERING.

Poslechněte si speciální podcast:Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.