ROBOTY 2022: Je dobrý čas na investice?

ROBOTY 2022: Je dobrý čas na investice?

Druhá část odborného setkání o trendech v robotice, ale hlavně komplexně o změnách v průmyslu se v hybridním formátu stěhuje opět do Brna. V termínu 21. a 22. dubna bude pokračovat tam, kde skončila při svém prvním únorovém zastavení. Bude hledat odpovědi na otázky, které u řady manažerů průmyslových firem nyní musí nutné vyvstávat. Jednou z nich bezesporu je, zda je nyní čas na další investice do robotiky a přidružených technologií. Odpověď organizátorů z ní. Nikdy nebyl důležitější čas na změnu a sázku na automatizaci.

Konference ROBOTY 2022 si kladla za cíl mapovat vizi průmyslu viru zbavené. Po těžkostech posledních let ani organizátoři nemohli tušit, že otázky budoucnosti budou zkaleny současnými událostmi. Společnost jako taková zažívá nový šok a skoro se zdá, že pro konference v nich není místo. Zdá se, že jsou důležitější témata než budoucnost průmyslu. Když dnes musí každý přemýšlet o budoucnosti jako takové. Nicméně víra v lepší zítřky musí počítat s tím, že výroba v ní hraje důležitou roli. Je však již jasné, že se bude nadále dynamicky měnit a přizpůsobovat tržní nestálosti. Automatizace a robotizace pak může hrát klíčovou roli, zda výroba bude umět včas reagovat.

TIP: Chcete vědět, co jsme řešili v první části konference? Pokračujte na Práci robotům, rukám klid aneb Roboty 2022 v krátkém ohlédnutí

Hybridní formát akce umožní nejen účast na klasické konferenci, která nabídne kromě bohatého odborného programu, ale také doprovodnou výstavu technologií, doprovodné workshopy či prémiový networking.

Opravdu hybridní zážitek vytvářejí organizátoři i propojením s dalšími eventovými projekty z vlastní produkce. Díky jedné registraci nově účastníci získají přístup k obsahu pěti dílčích akcí ve virtuální podobě s možností rozšíření o fyzickou účast na vybraných z nich.

Ke každé registraci na ROBOTY 2022 automaticky získává každý účastník prémiový záznam první části studiové akce, získá prostor na dubnovém setkání, může se zúčastnit nových Meet Upů na velethru AMPER či získat záznam návazné konference Digitální výroba 2022.

Více o konferenci a vstupenky najdete na www.konference-roboty.cz   

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.