Rockwell Automation spouští Úterky TechEd, interaktivní školení pro digitální věk

Rockwell Automation spouští Úterky TechEd, interaktivní školení pro digitální věk

Společnost Rockwell Automation spouští nové digitální školení pod názvem Úterky TechEd jako rozšíření stávajícího populárního školení TechEd EMEA. Odborníci v oboru IT si budou moci vyzkoušet školení na nové interaktivní platformě zaměřené na přípravu pro budoucí inteligentní výrobu.

Úterky TechEd budou probíhat formou flexibilního interaktivního školení, které ponese prvky online teorie a praktických workshopů. Kurz bude trvat 10 týdnů a umožní sdílet znalosti a poznání o produktech a řešeních společnosti Rockwell Automation. Školení bude nabídnuto všem zákazníkům a partnerům včetně systémových integrátorů, distributorů, výrobců strojů a zařízení a koncových uživatelů.

Každé úterý po dobu 10 týdnů povedou specialisté ze společnosti Rockwell Automation půldenní školení rozdělené do 5 modulů (inteligentní zařízení, inteligentní stroje, inteligentní systémy, procesní řízení a internet věcí). Každý modul obsahuje teoretickou přednášku s částí na otázky a odpovědi, o týden později následovanou dobrovolnou praktickou výukou (ve formě semináře). Tento desetitýdenní cyklus se bude opakovat třikrát v následujících 12 měsících a účastníci se budou moci zaregistrovat na praktický seminář poté, co splní půldenní teoretický kurz o týden dříve.

Přelomová interaktivní platforma

Jan Van Den Bossche, vrchní ředitel pro odborné znalosti a technologie EMEA ve společnosti Rockwell Automation, uvedl: „Úterky TechEd nejsou jen online webinářem. Ta nejzajímavější část našeho každoročního školení TechEd EMEA je, že si naši zákazníci mohou vyzkoušet, jak naše technologie fungují v praxi. Přemýšleli jsme, jak je integrovat do našeho virtuálního školení, a tak jsme použili naši digitální platformu onCourse, pomocí které probíhají praktické semináře, kde se uživatelé mohou virtuálně připojit a fyzicky ovládat informační a automatizační prostředky.“

Systém onCourse propojuje prostředky společnosti Rockwell Automation s virtuálními stroji, které se pak dají programovat, ovládat a testovat jako provozní digitální dvojčata. Rozdíl mezi ostatními kurzy tohoto typu a kurzem Úterky TechEd je v tom, že výuka pomocí systému onCourse je zcela zdarma a poskytuje tak uživatelům příležitost komunikovat se stejně smýšlejícími kolegy a zároveň si vylepšovat a diverzifikovat technické dovednosti, které jim pomohou v budoucí digitalizované výrobě. 

„Nemůžeme se dočkat, až našim zákazníkům a partnerům ukážeme něco, co bude mít pozitivní vliv na celý průmysl,“ oznámil Gregoire de Clercq, ředitel marketingu EMEA ve společnosti Rockwell Automation. „Přestože se těšíme, až na našem příštím setkání TechEd EMEA uvidíme naše zákazníky osobně, zároveň se nemůžeme dočkat, že naplno využijeme tuto příležitost, abychom posílili náš růst i růst našich zákazníků v příštích 12 měsících.“

Úterky TechEd poběží ve třech cyklech (počínaje zářím 2021, únorem 2022 a květnem 2022) před obnovením školení TechEd EMEA v Gothenburgu v říjnu 2022. Registrace začala 16. srpna a první kurz se zahájí 14. září 2021. Místa na praktických seminářích jsou omezena a budou přidělena na základě pořadí registrace. 

Registrovat se můžete na následujícím odkaze: https://events.rockwellautomation.com/profile/form/index.cfm?PKformID=0x115977abcd#Entry

Rockwell Automation

Tým Rockwell Automation se věnuje zefektivnění a ziskovosti výrobních procesů. Spolupracuje partnery, systémovými integrátory, výrobci strojů a zařízení, aby přinesli řešení, které bude nejvíce vyhovovat požadavkům trhu. Nabízí širokou škálu produktů a služeb, které pomohou při získání konkurenčních výhod na globálních trzích. Budoucnost se skrývá v propojení všech dílčích prvků v rámci celého podniku a k tomu má napomoct řešení Connected Enterprise.

www.rockwellautomation.com/cs_CZ