Stäubli Technology Days 2019: Roboty pro odborníky i veřejnost

Stäubli Technology Days 2019: Roboty pro odborníky i veřejnost

Bez automatizace a průmyslových robotů by se v dnešní době neobešla výroba téměř všech věcí, které denně používáme. V červnu budete mít v Pardubicích jedinečnou možnost seznámit se s těmito technologiemi blíže díky akci Technology Days 2019.

18 partnerů | 20 robotických aplikací | 18 přednášek každý den

Mobilní robot HelMo

Jednou z největších novinek představovaných na Technology Days bude mobilní robot HelMo, který přináší nové možnosti automatizace díky schopnosti přesouvat se mezi více pracovišti. Podívejte se na videu, jak HelMo pracuje ve švýcarském závodu Stäubli ve výrobě elektrických konektorů CombiTac.

Lídři ve všech oblastech automatizace

Technology Days nebudou pouze o samotných robotech - díky partnerským firmám, které se na akci představí, bude přehlídka souvisejících technologií naprosto kompletní! Chybět nebudou řídicí systémy, bezpečnostní prvky, průmyslové kamery, dopravníkové systémy nebo nástroje pro roboty, to vše v ukázkách reálných aplikací. 

Naším cílem je mimo jiné přiblížit tyto moderní technologie využívané ve špičkových firmách i široké veřejnosti - proto budou letošní Technology Days 2019 každý den od 14 do 17 hodin otevřené pro veřejnost. Předchozí registrace není nutná a vstupné je také zdarma. Rádi uvítáme i malé nadšence!
Těšíme se na setkání s Vámi!

Kdy? 17. - 20. června 2019 pro veřejnost vždy od 14 do 17 hodin

Kde? Výstavní a společenské centrum IDEON, Jiráskova 1963, 530 02 Pardubice

Kontakt +420 466 616 125 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Registrace: http://go.staubli.com/TD2019public/

 

Tisková zpráva: V Pardubicích se představí moderní robotika

Po premiérovém ročníku 2017 se letos v červnu v Pardubicích podruhé sejdou přední firmy v oboru robotiky a automatizace, které během čtyřdenní akce Technology Days 2019 představí svým zákazníkům i široké veřejnosti novinky na poli inovativních průmyslových technologií.

Před dvěma lety se této akce pořádané pardubickou pobočkou švýcarského výrobce robotů Stäubli zúčastnilo téměř 500 návštěvníků z řad výrobních firem, letos míří pořadatelé ještě výše, jak odhaluje Michal Scholze ze společnosti Stäubli: „Společně s našimi 18 partnery chceme od pondělí 17. do čtvrtka 20. června přilákat více jak tisícovku zájemců, a i proto jsme se rozhodnuli přesunout místo konání z prostor pardubické univerzity do výstavního centra Ideon, kde na více jak 1 300 m2 výstavní plochy představíme na dvacítku různých robotických aplikací.“ Chybět nebude ani doprovodný program, který ve dvou přednáškových sálech nabídne osmnáct tematických prezentací denně.

Další důležitou novinkou je potom zpřístupnění této primárně odborně zaměřené akce i široké veřejnosti: „Každý den od 14 do 17 hodin tak bude mít veřejnost možnost se zdarma seznámit s moderními průmyslovými technologiemi, bez kterých by v dnešní době většina výrobních podniků nemohla fungovat,“ doplňuje Scholze. Díky zaměření jednotlivých partnerů Technology Days budou k vidění zajímavé exponáty od průmyslových robotů a laserových aplikací, přes řídicí technologie Beckhoff a bezpečnostní prvky Pilz, až po chytrá kamerová řešení Sanezoo. Z regionálních partnerů pak můžeme vyzdvihnout například chrudimskou společnost TMT, která zde bude prezentovat své dopravníkové systémy.

www.technologydays.cz

 

Control Engineering Česko

Control Engineering Česko je přední časopis o průmyslové automatizaci. Je vydáván v licenci amerického Control Engineering, které poskytuje novinky z této oblasti více než 60 let.

www.controlengcesko.com