Tradiční plastikářská konference součástí letošního doprovodného programu MSV

Tradiční plastikářská konference součástí letošního doprovodného programu MSV

V roce 2020 se novinky z plastikářského průmyslu zatím úspěšně nepodařilo představit. Zásah vyšší moci v jarním období znemožnil konání tradiční konference FORMY a PLASTY. Plánovaná konference PLASTY 2020 z dílny Trade Media International se tak musela potýkat s překážkou, její avizované začlenění do veletrhu PLASTEX nebylo kvůli zrušení veletrhu možné. A stejně dopadla i poslední zoufalá snaha i přes zrušení MSV 2020 uspořádat pro nadšence z oboru alespoň tuto konferenci.

Organizační tým konference pak přemýšlel, jak s nastalou situací naložit pro letošní rok a zavelel kompromisní návrat k tomu dobrému a využití toho, co jsme se naučili. Fyzická konference, která bude součástí letošního MSV 2021, představuje setkání a platformu pro novinky z oboru, která znovu přinese zajímavé tipy pro obor.

Zastupujete segment plastikářského průmyslu? Chcete vědět, co trh čeká dále (včetně technologických aspektů)? Toto je jediná akce, na které nesmíte chybět, protože plastikářský průmysl na Mezinárodní strojírenský veletrh patří!

Témata konference lze shrnout následujícími body:

  • Průmysl 4.0 v plastikářském průmysl
  • Robotizace v plastikářství
  • Formy a plasty – nové trendy
  • Případové studie z plastikářského průmyslu
  • Moderní technologie vs. klasický přístup
  • Využití nových materiálů v plastikářském průmyslu

Pokud vás mimo jiné zajímá, co má společného koňský zadek a lisovna, pokračujte k jednoduché bezplatné registrace k účasti. Ta je dostupná na www.konference-plasty.cz.

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.