Tribotechnika v provozu a údržbě 2022

Tribotechnika v provozu a údržbě 2022

Zveme Vás na XIX. odbornou konferenci spojenou s prolongací certifikovaných diagnostiků Tribotechnika v provozu a údržbě 2022 pořádanou pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Dnes už tradiční konference Tribotechnika v provozu a údržbě si postupně buduje své trvalé postavení mezi konferenčními akcemi v oboru tribologie, tribotechniky a tribodiagnostiky. Hlavním posláním konference je mezinárodní setkání odborníků s cílem prezentace nových poznatků a zkušeností týkajících se aplikace tribotechniky v provozu a údržbě strojů. Velký prostor bude dán i prezentaci firem na doprovodném prezentačním fóru. Program i místo konference dávají velký prostor pro výměnu praktických zkušeností a názorů mezi přednášejícími a delegáty konference. Účast na konferenci umožní setkání kolegů jak v rovině formální tak neformální na společenském večeru. Konferenci opět doprovodí výstava výrobků a technologií firem působících v oboru maziv.

Termín:

7. listopadu 2022 – Pondělí – Prolongace certifikovaných osob, OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA *** Sněžné - Milovy
8. a 9. listopadu 2022 – Úterý a Středa – KONFERENCE, OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA *** Sněžné - Milovy 

Místo konání:

OREA RESORT DEVĚT SKAL ***
Sněžné - Milovy 11
592 02 Svratka
www.resortdevetskal.cz 

Organizátoři konference:
TRIFOSERVIS s.r.o. Čelákovice
ASOCIACE TECHNICKÝCH DIAGNOSTIKŮ ČESKÉ REPUBLIKY z.s.
Odborná skupina TRIBODIAGNOSTIKA při ATD ČR z.s.
Odborná skupina TRIBOTECHNIKA při ČSS z.s.
Svaz chemického průmyslu ČR

Hlavní témata konference

  • Problematika paliv a maziv motorových vozidel
  • Provozní zkušenosti s automobilovými a průmyslovými oleji
  • Provozní zkušenosti s mazáním a údržbou strojů
  • Moderní diagnostické metody
  • Kombinace diagnostických metod (tribo-vibro-termo)
  • Novinky v legislativě

Konference je určena
Odborníkům, firmám a všem uživatelům strojních celků a zařízení, kteří se zajímají o problematiku mazání, údržby a spolehlivého provozu jejich zařízení. Je určena také pracovníkům servisních organizací a laboratoří analyzujících paliva a maziva s cílem zjistit současný stav a předpovědět budoucí chování strojních systémů pomocí metod tribotechnické diagnostiky. V neposlední řadě je konference doporučena i všem konstruktérům moderních strojních zařízení.

Zájemci se mohou hlásit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihláška je určena pro jednoho účastníka, v případě více zájemců použijte kopii. Elektronickou přihlášku najdete také na internetových stránkách www.trifoservis.cz a www.atdcr.cz. Uzávěrka přihlášek je 20. 10. 2022.

Továrna

Původní Továrna periodicky mapovala vždy monotématicky různé segmenty tuzemského i světového průmyslu.

www.itovarna.cz