Virtuální konference „Rotation as a service – partnering in a circular economy!“

Virtuální konference „Rotation as a service – partnering in a circular economy!“

Dnes čelíme rychle se měnícímu prostředí na trhu, kdy dochází k tlaku na produktivitu. Proto se společnost SKF rozhodla uspořádat online konferenci zaměřenou na koncept partnerství. Tato konference vysvětluje, jak můžou obchodní modely založené na výsledcích v kombinaci se správnou technologií pomoci zlepšit produktivitu a výkon jak strojů tak i celých výrobních závodů při současném snížení nákladů, spotřebu energie či emisí.

Datum: 11. února 2021 10:00-14:30 CET

Hlavní body programu:

  • Outcome-based business models: The role of partnership in driving value (McKinsey)
  • Technology as the enabler in unlocking value in a circular economy (SKF)
  • Partnering for a resource efficient industry (SKF)

Chcete se dozvědět jak i přes neústálý tlak na snížení nákladů, spotřebu energie, či emisí lze stále dosahovat vyššího výkonu jak strojů tak I celých výrobních závodů?. Využijte tuto příležitost vyslechnout si zajímavé přednášky specialistů SKF a našich zákazníků z různých oborů a zároveň se zapojte do diskuse s odborníky a našimi kolegy pomocí chatu a panelové diskuze. Buďte tak o krok napřed před konkurencí.

Konference se odehraje v anglickém jazyce.

Registrace je možná na odkazu zde.

SKF

Zákazníci SKF požadují snížení tření a rychlejší, déletrvající a bezpečnější chod strojů. Co nejefektivnější a udržitelné řešení tohoto problému přispívá k firemní vizi světa spolehlivých rotačních strojů. SKF toho dosahuje spojením  zkušeností získaných ve více než 40 průmyslových odvětvích se znalostmi ve všech technických platformách SKF: ložiska a ložiskové jednotky, těsnění, technologie pro pohyb, služby a mazací systémy. 

www.skf.cz