Virtuální veletrh Eaton 2021

Virtuální veletrh Eaton 2021

Připojte se k našim odborníkům společnosti Eaton a získejte více informací o nejnovějších inovacích a trendech na trhu, které vám mohou pomoci posunout vaše podnikání vpřed.

Připojte se 23.11. - 3.12. 2021.

Společnost Eaton vás zve na Virtuální veletrh, který na jednom místě nabídne širokou paletu online přednášek z oboru, živá vystoupení vedené našimi odborníky a obchodníky.

Na sedmi virtuálních stáncích najdete také zajímavé tematické nahrávky, novinky ze světa společnosti Eaton, materiály a informace o produktech, videotutoriály a mnoho dalšího. Velký prostor bude věnován dotazům na dané téma s našimi specialisty a obchodníky, kteří budou připraveni vám pomoci na on-line chatu. Taktéž se spojíme s vývojáři z Inovačního centra z Roztok u Prahy a zavítáme do výrobního závodu v Suchdole nad Lužnicí. Věříme, že se zde budete cítit dobře jako na skutečném veletrhu a získáte informace způsobem, který nejenom vzdělává, ale zároveň nebude nudit. Stačí se jednoduše zaregistrovat přes formulář.
Týden před zahájením Virtuálního veletrhu Eaton od nás obdržíte e-mail s instrukcemi, jak vstoupit na veletrh a dalšími podrobnými informacemi.

Po zaregistrování na veletrh, už můžete opakovaně vstupovat po celou dobu trvání veletrhu, stačí pouze zadat registrační email. Proto se neváhejte co nejdříve zaregistrovat, abyste si již začátek veletrhu a naše přednášky mohli vychutnat v náležité pohodě.

Registrace zde.

Kompletní program veletrhu zde.

Eaton

Eaton je globální technologický lídr v oblasti elektrických komponentů a systémů pro kvalitu, distribuci a řízení energie, hydraulických komponentů, systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení, v oblasti leteckých palivových, hydraulických a pneumatických systémů pro komerční a vojenské využití a systémů hnacích ústrojí a hnacích jednotek pro nákladní a osobní vozidla pro výkon, úsporu paliva a bezpečnost.

 

https://www.eaton.com/cz/cs-cz.html