Webinář: Co byste měli vědět při identifikaci vašich výrobků

Webinář: Co byste měli vědět při identifikaci vašich výrobků

Od výběru vhodného materiálů etiket až po systémy pro automatický tisk a aplikaci. Na kabely, výrobky, díly, DPS, komponenty nebo i stroje a výrobní zařízení.

Společnost Brady se zabývá problematikou identifikace a označování již déle než 100 let. Vyvíjí spolehlivé etikety a řešení identifikace, která odolávají extrémním teplotám, chemickým látkám i otěru. Roky ověřené materiály pro výrobu etiket pomáhají bezvadně označit vaše výrobky dlouhodobě, dosáhnout úplnou sledovatelnost a nabízí další výhody profesionální identifikace u náročných aplikací a v náročných prostředích.

Vedle etiket a štítků dodává Brady také ucelenou řadu tiskáren a dalšího hardware . Ať už uživatel potřebuje lehkou přenosnou tiskárnu, zařízení pro velkoobjemový tisk etiket nebo plně automatizovaný tisk a aplikaci etiket, společnost Brady dodá vhodné řešení. Technologie tisku tepelným přenosem v kombinaci s vynikajícími adhesivy a špičkovými materiály je zárukou kvalitních a spolehlivých štítků pro veškeré potřeby identifikace v podnicích a organizacích.

  • Tiskárny etiket, 10/05/2021, 13:00 - 14:00
  • Materiály pro tisk etiket, 11/05/2021, 10:00 - 11:00
  • Automatizace v tisku a aplikaci etiket, 12/05/2021, 10:00 - 11:00

Přihlaste se na Vámi vybraný webinář a získejte více informací o našich řešení identifikace v různých průmyslových aplikacích.

Výběr termínu a přihlášení zde >>

BRADY s.r.o.

www.brady.cz 

Brady Corporation

Společnost Brady je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání. A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

https://www.brady.cz/