Webinář: Umělá inteligence jako integrovaná součást moderního ERP

Webinář: Umělá inteligence jako integrovaná součást moderního ERP

Nevíte, jak implementovat prvky Průmyslu 4.0 do svých procesů? Připojte se 10. února v 10 hodin k bezplatnému šedesátiminutovému webináři odborníků společnosti Infor a zjistěte, jaké existují možnosti využití prvků umělé inteligence pro plánování podnikových zdrojů (ERP).

Umělá inteligence a strojové učení, které jsou součástí Infor CloudSuite, mohou zlepšit podnikové procesy a poskytnout lepší přehled a podporu pro rozhodování díky kombinaci interních „ERP“ dat s externími zdroji.

Jedinečné průmyslové funkce řešení od společnosti Infor jsou postaveny na základě specifických dat z daného odvětví. Systém pomáhá s prováděním jednotlivých úkolů, ale také předpovídá problémy spojené s údržbou, čemuž přizpůsobuje výrobní plány.

Zaregistrujte se na anglický webinář, při němž objevíte skutečné výhody umělé inteligence pro vaši společnost. Tématem vás provede expert společnosti Infor Håkan Strömbeck, jež má mnohaleté zkušenosti z předních globálních společností jako SAP, Oracle či Accenture. Délka trvání 60 minut.

Infor Global Solutions

Podniková softwarová řešení určená pro cloud, vytvořená pro vaše odvětví. Nabízí produkty pro každé odvětví, od výroby až po maloobchod a ma komplexní řešení ERP, která jsou spojena technologií umělé inteligence. Infor Global Solutions je americká soukromá společnost se sídlem v americkém městě Alpharetta, ve státě Georgie, která se specializuje na podnikový software jejímž většinovým vlastníkem je kapitálová firma Golden Gate Capital Partners.

https://www.infor.com/cs-cz