Získejte bezplatný vstup na veletrh EMO Hannover

Získejte bezplatný vstup na veletrh EMO Hannover

Veletrh EMO Hannover se uskuteční v termínu 18.–23. září 2023.

Pod heslem Innovate Manufacturing představí přední světový veletrh výrobních technologií celé spektrum moderních technologií pro obrábění kovů, které jsou základem veškeré průmyslové výroby. Po dobu šesti dnů budou na hannoverském výstavišti prezentovány nejnovější stroje plus efektivní technická řešení, služby spojené s produktem, udržitelnost ve výrobě a mnoho dalšího. Veletrh EMO Hannover se zaměřuje na řezací a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný tok materiálu, výpočetní techniku, průmyslovou elektroniku a příslušenství.

Své inovace a novinky zde představí přes 1800 vystavovatelů z celého světa. Naplánujete si i Vy Vaši návštěvu veletrhu EMO. Permanentní vstupenku si čtenáři webového portálu Vše o průmyslu zajistí zdarma registrací kódu U1Snd na webu pořadatele https://visitors.emo-hannover.de/en/application/registration/ticket-registration/.

Na uvedeném webu naleznete rovněž katalog všech vystavujících firem a interaktivní plán výstavních hal „Interactive Hall Plan“, pomocí kterého si můžete velmi snadno a detailně naplánovat Vaše schůzky.

Další podrobnosti a registrace na tomto odkazu