BRNO INDUSTRY 4.0: Energie jako příležitost, nikoli hrozba

Konference BRNO INDUSTRY 4.0 se již opět blíží. Ve spolupráci podcastu VŠE O PRŮMYSLU a INDUSTRY CLUSTER 4.0 vzniká již druhý seriál propojený s konferencí, kde před mikrofonem vítá další  zajímavé hosty. Konference BRNO INDUSTRY 4.0 se již opět blíží. Ve spolupráci podcastu VŠE O PRŮMYSLU a INDUSTRY CLUSTER 4.0 vzniká již druhý seriál propojený s konferencí, kde před mikrofonem vítá další zajímavé hosty.
Energie. Téma, které hýbe světem, a to nejen tím průmyslovým. I když jen těžko v dnešních dnech hledáme na energetickém trhu pozitiva, každá krize je otevřenými dveřmi příležitostem. Třeba té, že se firmy musí daleko rychleji naučit zákonitosti měnícího se trhu a hlavně vlastní firemní energetiku.
 
Právě s tímto umí pomoci i spojení firem Unicorn a Flowbox. V další epizodě podcastu své řešení přišli vysvětlit Daniel Ševčík a Tomáš Rendla. Možná pomohou i vám vidět aspoň částečně vzdálenou příležitost, kterou i současný energetický trh nabízí.

Pokračujeme se třetí sérií úspěšného spojení podcastu Vše o průmyslu a aktivit organizace INDUSTRY CLUSTER 4.0. Když jsme se prvně pod hlavičkou BRNO INDUSTRY 4.0 spojili v hledání zajímavých hostů, přineslo nám to do studia další inspiraci. I nyní přináší zajímavá jména pro naše tradiční rozhovory.
 

BRNO INDUSTRY 4.0 je komplexní platforma a iniciativa, která vzdělává, inspiruje, sdílí dobrou praxi, umožňuje setkávání a výměnu zkušeností odborníků z oblasti digitalizace a technologií pro moderní výrobu. Název BRNO INDUSTRY 4.0 nese také podcast, který právě posloucháte. Podcast je realizován Regionální hospodářskou komorou Brno ve spolupráci s INDUSTRY CLUSTERem 4.0 jako součást aktivit Enterprise Europe Network, mezinárodní sítě která pomáhá malým a středním podnikům se vstupem na zahraniční trhy a podporuje inovace v podnikání.

Podcast byl realizován v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network. Služby této sítě Vám pomohou najít obchodní příležitosti a partnery ve více než 60 zemích světa. Služby světové sítě Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z nového programu Single Market Program a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.

Odběr podcastů

Zadejte prosím jméno a přijmení.
Zadejte prosím váš email.
Zadejte prosím váš telefon.
Neplatný vstup
Špatné ověření. Zkuste prosím captcha ověření znovu. Děkujeme.