BRNO INDUSTRY 4.0: Jak úspěšně (pro)vést firmu digitální transformací?

Konference BRNO INDUSTRY 4.0 i přes svůj bohatý časový fond v programu nestihla vše, co by si zasloužila. Ve spolupráci podcastu VŠE O PRŮMYSLU a INDUSTRY CLUSTER 4.0 vzniká seriál ozvěn z konference, kde před mikrofonem vítá další  zajímavé hosty. Konference BRNO INDUSTRY 4.0 i přes svůj bohatý časový fond v programu nestihla vše, co by si zasloužila. Ve spolupráci podcastu VŠE O PRŮMYSLU a INDUSTRY CLUSTER 4.0 vzniká seriál ozvěn z konference, kde před mikrofonem vítá další zajímavé hosty.
Strojírna Oslavany je technicky vyspělá a moderně řízená firma rodinného typu. Rozvíjí výrobu hydraulických tlumících systémů pro veškerou kolejovou dopravu a složitých komponent do pneumatických a transportních zařízení. Zejména ale k produkci používá špičkové výrobní technologie a aktivně se zapojujeme do éry automatizace, digitalizace a robotizace. Velkou zásluhu na tom má žena ve vedení, kterou je Alena Lubasová. Právě ta je dalším hoste podcastu Vše o průmyslu.

Dle svých slov považuje za klíčové nejen technologie, ale také lidi, kteří s nimi pracují. Čemuž ostatně asi napomáhá také původní profese psychologa. Lidi pak dle svých slov rozděluje podle dvou věcí. Zda chtějí či nechtějí a pak zda umí, nebo ču.. no jednoduše, ty které ne. I o tom bude dnešní povídání.
 
Tato epizoda je speciální díl podcastu VŠE O PRŮMYSLU, který vznikl ve spolupráci s průmyslovým klastrem INDUSTRY CLUSTER 4.0 jako ozvěna konference BRNO INDUSTRY 4.0.

Více o klastru, jeho členech a jeho aktivitách z oblasti digitalizace a pokročilé automatizace výroby naleznete na www.ic40.cz.
Pořad vznikl za finanční podpory Jihomoravského kraje.

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

panel fotka spolecnaAlena Lubasová (uprostřed na fotce) byla součástí diskuzního panelu konference BRNO INDUSTRY 4.0. Její a firemní příběh zaujal natolik, že bylo potřeba dát ji více prostoru. Od toho tady byla epizoda podcastu Vše o průmyslu.

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.

Odběr podcastů

Zadejte prosím jméno a přijmení.
Zadejte prosím váš email.
Zadejte prosím váš telefon.
Neplatný vstup
Špatné ověření. Zkuste prosím captcha ověření znovu. Děkujeme.