BRNO INDUSTRY 4.0: Přichází čas využití rozšířené reality

Konference BRNO INDUSTRY 4.0 i přes svůj bohatý časový fond v programu nestihla vše, co by si zasloužila. Ve spolupráci podcastu VŠE O PRŮMYSLU a INDUSTRY CLUSTER 4.0 vzniká seriál ozvěn z konference, kde před mikrofonem vítá další  zajímavé hosty. Konference BRNO INDUSTRY 4.0 i přes svůj bohatý časový fond v programu nestihla vše, co by si zasloužila. Ve spolupráci podcastu VŠE O PRŮMYSLU a INDUSTRY CLUSTER 4.0 vzniká seriál ozvěn z konference, kde před mikrofonem vítá další zajímavé hosty.
Lubomír Sláma, host speciální epizody podcastu Vše o průmyslu, má vše, co ideální host tohoto pořadu má mít. Jeho společnost Act-in pracuje s těmi nejmodernějšími technologiemi pro průmysl, které Vás jen napadnou. Sám je nadšenec do techniky a hlavně – na tom se shoduje většina našich kolegyň – má hlas, který se opravdu dobře poslouchá.

Tato epizoda je speciální díl podcastu VŠE O PRŮMYSLU, který vznikl ve spolupráci s průmyslovým klastrem INDUSTRY CLUSTER 4.0 jako ozvěna konference BRNO INDUSTRY 4.0.

Jak by dopadlo srovnání přístupu českých a zahraničních firem k digitalizaci? Co si máme představit pod pojmem tzv. nositelné elektroniky? Jak se dá využít v průmyslové praxi? Jak může pomoci virutální realita v době covidové? Umělá inteligence – je to pořád spíše akademická teorie, anebo již existují fungující konkrétní aplikace? A v čem může být průmyslovým firmám průmysl 4.0 vůbec dobrý?

Více o klastru, jeho členech a jeho aktivitách z oblasti digitalizace a pokročilé automatizace výroby naleznete na www.ic40.cz.
Pořad vznikl za finanční podpory Jihomoravského kraje.

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

Slama IC40Lubomír Sláma (Act-in) během natáčení epizody s moderátorem Lukášem Smelíkem (Vše o průmyslu).

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.

Odběr podcastů

Zadejte prosím jméno a přijmení.
Zadejte prosím váš email.
Zadejte prosím váš telefon.
Neplatný vstup
Špatné ověření. Zkuste prosím captcha ověření znovu. Děkujeme.