PODCAST #41: Digitalizace průmyslu v Česko-Slovensku

Lukáš Smelík a hosté první speciální Česko-Slovenské epizody trochu netradičně při on-line nahrávání... Lukáš Smelík a hosté první speciální Česko-Slovenské epizody trochu netradičně při on-line nahrávání...
Speciální epizoda podcastu Vše o průmyslu hledá společné jmenovatele i rozdíly v přístupu k digitalizaci v České republice a na Slovensku? Můžeme se vzájemně inspirovat k další konkurenceschopnosti roky poté, co jsme přestali tvořit jeden celek?

Komparaci přístupů zajišťují hosté na opačných stranách naší bývalé rozdělené vlasti. Slovenskou stranu zastupuje Martin Pollak, ředitel pro rozvoj podnikání ve společnosti IPM Solutions. Za českou stranu kromě moderátora promluví Pavel Hrubý, obchodní ředitel v AV ENGINEERING.
 

 

Co myslíte? Má se Slovensko či Česko co od druhé strany v oblasti průmyslové digitalizace učit? Nebo obě země mají raději hledět za jiné hranice, než ty nejpozději vytvořené?

TIP: Chcete se inspirovat slovenskými příklady digitální transformace? Zkuste se připojit ke konference Priemysel 4.0>> https://www.konferencie-priemysel40.sk
 

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

lecton subscription btn 2

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.