PODCAST #46: Jan & Daria Hvížďalovi – Potenciál manželské inteligence v průmyslu

Manželé Hvížďalovi ve studiu při natáčení podcastu Vše o průmyslu. Manželé Hvížďalovi ve studiu při natáčení podcastu Vše o průmyslu.
Daria Hvížďalová si již svou premiéru v podcastu vše o průmyslu střihla v dřívější epizodě s názvem Potenciál umělé inteligence v průmyslu. Kromě technického povídání jsme si zmapovali i zajímavý příběh, kterak se sinoložku k průmyslu dostala. Jednu z klíčových rolí v jejím dalším objevování krás průmyslu hrál bezesporu také Jan, který se později dle shody příjmení asi tušíte, stal jejím manželem. A ještě větší shodou okolností je to kovaný technik! Společně klestí cestu nejen společnosti JHV, ale také dílčímu pokračování v podobě firmy Mainware. Umělá inteligence tedy zůstala velkým tématem i doma, tedy když zrovna poruší pravidlo, že se doma o práci nemluví! Toto je opravdu poměrně speciální premiéra podcastu, protože manželský pár z průmyslu jsme tady ještě neměli! Nicméně přes drobné rodinné tematické kotrmelce jsme zůstali hlavně u toho průmyslu!
Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.