PODCAST #25: Jan Němec & Jan Havlíček - Efektivní digitalizace

PODCAST #25: Jan Němec & Jan Havlíček - Efektivní digitalizace
Průmysl 4.0, digitalizace, digitální transformace, chytrá výroba. Jeden fenomén, který dostává mnoho jmen. I přes dřívější pochybovačné hlasy je jisté, že opravdu zažíváme zlatý věk digitalizace průmyslu. Není totiž pochyb o tom, že kdo by do tohoto závodu v digitálním zbrojení včas nenastoupil, nemusí už cílovou pásku protnout. A jelikož běžíme pro zachování konkurenceschopnosti, není od věci trochu zrychlit.
Impulsem pro akceleraci digitální transformace může být výběr vhodného partnera. Tím, který by chtěl usilovat o možnost pomoct posunout vaši výrobu k budoucnosti je také AXIOM TECH (https://www.axiomtech.cz/)  

Novinka: sledujte epizodu jako videopodcast

V epizodě podcastu Vše o průmyslu nás hodně zajímá jak hodnotí přínosy digitalizace a jak vnímá její budoucnost. Ve studiu totiž byli hosty Jan Němec, výkonný ředitel společnosti a Jan Havlíček, její technický ředitel… 

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

lecton subscription btn 2

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.