PODCAST #14: Lucie Zaki - My všichni z B2B marketingu jsme trochu osamělí

Aktuální epizoda podcastu #vseoprumyslu není až tolik o moderních technologiích jako spíš modernímu přístupu k marketingu v B2B. Lukáš Smelík a Lucie Zaki a #vsichnizB2Bmarketingu Aktuální epizoda podcastu #vseoprumyslu není až tolik o moderních technologiích jako spíš modernímu přístupu k marketingu v B2B. Lukáš Smelík a Lucie Zaki a #vsichnizB2Bmarketingu

Lucie Zaki stojí za zrodem uskupení #vsichnizB2Bmarketingu. My, co jsme z oboru, chápeme, proč tahle komunita druží při sobě a je tak vděčná za každou možnost diskuze se sobě rovným - nepochopeným osamělým markeťákem na trzích, kterým často moc lidí nerozumí.

Rozhovor nejen o životě ve světě průmyslového marketingu, ale třeba i o aktuálních trendech a nutnosti najít si cestu k mileniálům.

Další z rozhovoru mírně vybočujících od většinové náplně podcastu Vše o průmyslu i jako dárek za letošní neuskutečněné setkání Marketing 4 Engineering. Aneb nenechte si od obchodu nakukat, že marketing nepotřebujete a raději hledejte společnou cestu k úspěchu.

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

lecton subscription btn 2

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.