PODCAST #22: Michal Nevěřil – Věřím v bezpečný návrat lidí domů

PODCAST #22: Michal Nevěřil – Věřím v bezpečný návrat lidí domů
Možná tomu neuvěříte, ale někdy dodavatelským firmám nemusí jít jen o obchod. Skvělým příkladem je společnost PILZ, kterou v dnešním podcastu zastupuje Michal Nevěřil. Firmu, a věřím ani hosta, není potřeba širokosáhle představovat. Stačil by jejich příslib trhu, kdy chtějí být partnerem v otázkách automatizace a bezpečnosti. Nejen v tom, že prodají, co by k dosažení bylo potřeba koupit, ale opravdu chtějí být na trhu i těmi potřebnými rádci. 

Strojní, potažmo kompletně průmyslová, bezpečnost je složitá disciplína. Navíc rozhoduje nejen o tom, zda je výrobní firma úspěšná, ale hlavně o tom, zda v bezpeční umožní lidem nejen přijít do práce, ale také se vrátit domů. Tenhle cíl by měla mít každá firma v popředí. Mohlo by se zdát, že dneska je ta hrozba jediná, ale vězte, že ani ty dlouhodobější s ní nezmizely. Michal Nevěřil nám pomůže zjistit, zda tuzemské firmy toto chápou. Co pro to dělají a hlavně, co by pro to dělat ještě mohly!

Zajímá Vás strojní bezpečnost? A konkrétně v robotice? Máme pro Vás tip. Konference Roboty 2021 ve svém novém formátu nabídne téma robotické bezpečnosti jako virtuální nadstavbu!

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

lecton subscription btn 2

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.