PODCAST #29: Malé a střední podniky se digitalizace průmyslu bát nemusí

PODCAST #29: Malé a střední podniky se digitalizace průmyslu bát nemusí
Povídání na téma, zda je digitalizace doménou těch největších podniků, nebo jsou na ni připraveny i menší a střední firmy, probíhá už dlouho. Často v tom nepanuje shoda. Hlavně, když se baví zástupce toho největšího a nejmenšího.

Diskuze proběhla také během konference Digitální výroba 2020 a podnítila nás nesetrvat pouze v teorii. Hozená rukavice od Filipa Plevače, specialisty digitalizace a Lukáše Smelíka, moderátora pořadu, směrem k malým a středním podnikům zněla jasně. Blíží se léto a my stejně asi nikam letos nevyjedeme. Investujeme ten získaný čas k tomu, abychom jednomu z vás pomohli. Pomůžeme nastavit cestu digitální transformace firmy tak, jak jste si možná ani nemysleli. Investujte svůj čas a dokažme všem, že i na úrovni menšího podniku má digitalizace reálný přínos.
 
Než se potkáme na konferenci Digitální výroba 2021 a pomůžeme nastartovat digitální transformaci vašeho podniku, poslechněte si jak to dopadlo ve firmě Metalkov, když hozenou rukavici loni zvedl Evžen Reitschläger. Uznání mu patří i za to, že tím jde příkladem z pozice místopředsedy představenstva Asociace malých a středních podniků.

Novinka: sledujte epizodu jako videopodcast

Přemýšlíte také jestli je možná digitální transofrmace také Vašeho podniku? Máme pro Vás exkluzivní možnost.  Ve dnech 8. a 9. června se vrátíme na půdu konference Digitální výroba (tentokrá už 2021). Přijďte za námi a promluvte si s hosty epizody osobně (nebo virtuálně - to se uvidí). 

Vstupenku na akci získáte buď registrací na www.konference-vyroba40.cz, nebo napiště moderátorovi Lukáši Smelíkovi (na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), že chcete digitalizovat svůj podnik!


Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

lecton subscription btn 2

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.

Odběr podcastů

Zadejte prosím jméno a přijmení.
Zadejte prosím váš email.
Zadejte prosím váš telefon.
Neplatný vstup
Špatné ověření. Zkuste prosím captcha ověření znovu. Děkujeme.