Speciální epizoda u příležitosti připravovaného druhého ročníku B2B KONFERENCE. Akce určené pro specialisty marketingu a obchodu ve sféře B2B. Pozvání do studia přijali Pavel Marek (MARCO BBN, dále jen PM) a Lucie Zitterbartová (Lucky Citron, dále jen LZ). Společně s moderátorem podcastu Lukášem Smelíkem trojice hlavních organizátorů konference. Samotný podcast se však nezaměří pouze na konferenci, ale i aktuální trendy v B2B marketingu, potřebě propojovat obchod s marketingem i důsledky vyrovnaných investic do brandu a výkonu. Hned na úvod se hosté podělili o zcela zásadní poznatky ze své kariéry a hlavně, jestli jsou zcela normální, že u téhle profese zůstali tak dlouho...

Jednou z nejvýznamnějších národních organizací, která se zabývá digitalizací a všemi pády skloňovanému Průmyslu 4.0, patří Národní centrum Průmyslu 4.0. Má nového ředitele, je jím Robert Keil, který přijal pozvání do našeho podcastu. Abychom mohli být v některých tématech konkrétnější, doprovodil ho Alex Lazarov, vedoucí centra Aditivní výroby na ČVUT CIIRC.

Většinovým posluchačům našeho podcastu není třeba společnost Lenze představovat. Pro pořádek, jde o výrobce automatizační techniky a dodavatele automatizačních řešení od výpočtu a návrhu pohonu až po komplexní řízení strojů, vizualizaci, sběr dat či cloudových služeb. Hosty našeho povídání o trendech v automatizaci budou Rostislav Svoboda (RS), jednatel společnosti Lenze, a Jiří Moisidis (JM), Business development společnosti Lenze.

BRNO INDUSTRY 4.0 je komplexní platforma a iniciativa, která vzdělává, inspiruje, sdílí dobrou praxi, umožňuje setkávání a výměnu zkušeností odborníků z oblasti digitalizace a technologií pro moderní výrobu. Název nese také podcast, který také posloucháte. Je realizován RHK Brno ve spolupráci s INDUSTRY CLUSTER 4.0 jako součást Enterprise Europe Network.

O tom, že společnost Bosch je inovacím nakloněna, svědčí mimo jiné i počet hostů, kteří navštěvují podcast Vše o průmyslu. Bosch medializuje témata, která občas bývají považována za složitá. Mezi ně se může řadit také sběr a vyhodnocování dat v průmyslu, ale i na toto téma nabídl Bosch odborníka – je jím Alexander Katalevskiy, Manufacturing Engineering Team Leader, který tato témata zastřešuje.

Strana 1 z 18

Odběr podcastů

Zadejte prosím jméno a přijmení.
Zadejte prosím váš email.
Zadejte prosím váš telefon.
Neplatný vstup
Špatné ověření. Zkuste prosím captcha ověření znovu. Děkujeme.