Pozvání k rozhovoru přijala dvojice se shodným jménem – Miroslav Dub starší a mladší. Přinášíme bilanční povídání se zástupci české společnosti SIDAT.

Speciální epizoda z konference ROBOTY 2023, kde proběhla prémiová diskuze hostů z akademického prostředí. Moderátor Lukáš Smelík společně s hosty probíral nejen vize v robotice v dlouhodobém měřítku, ale také tenčící se počet zájemců o technické obory, transfer vědomostí do praxe a řadou dalších klíčových témat spolupráce mezi akademickou a průmyslovou obcí. 

Můžeme i v průmyslu stvořit lovebrand? Nová epizoda podcastu Vše o průmyslu opět přináší mírný odklon od standardních epizod. Ne však zcela. Hostem je netradičně specialistka komunikace Kateřina Pištorová. Ta však značnou část své profesní kariéry věnovala tomu, aby dávala hlas právě průmyslu. Naší láskou v podcastu je dávat průmyslu hlas, proto jsme se rozhodli věnovat dnešní epizodu tématu, jak mu dávat hlas co nejlépe. Tak dobře, aby nebyl jen slyšet, ale rovnou vidět.

Vše o robotizaci s jedním z nejmladších profesorů na Slovensku – pozvání do improvizovaného studia přijal tentokrát prof. František Duchoň ze Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Konference IDC Manufacturing Forum 2022 potvrdila, že současný český průmysl rozhodně není synonymem pro montovny a výkon podřadných prací bez přidané hodnoty. V tuzemských podnicích se bouřlivě inovuje a vyvíjí. Digitální technologie přitom hrají stále významnější roli, jakkoli se všichni řečníci shodli na tom, že člověk zůstává nenahraditelným hybatelem průmyslového dění. Poslechněte si jednu z diskuzí moderovanou Lukášem Smelíkem z portálu Vše o průmyslu a získejte také záznam celé akce.

Strana 1 z 17

Odběr podcastů

Zadejte prosím jméno a přijmení.
Zadejte prosím váš email.
Zadejte prosím váš telefon.
Neplatný vstup
Špatné ověření. Zkuste prosím captcha ověření znovu. Děkujeme.