Nejnovější host má zajímavou profesní zkušenost, kterou již před dvaceti lety spojil s technologickým lídrem v oboru automatizace, digitalizace a řízení energií. Prvních dvanáct let přitom strávil na obchodních, marketingových i manažerských pozicích, poté ve Velké Británii a Irsku sbíral další zkušenosti zejména na vedoucích pozicích. V roce 2019 se do České republiky vrátil na pozici generálního ředitele společnosti Schneider Electric (dále v textu SE). Dalším hostem podcastu Vše o průmyslu je Vladimír Tichý.

Tadeáš Salaba je spjatý s FEL ČVUT a duchovní otec projektů zaměřených na energetickou či technologickou gramotnost. Nejen o těchto tématech je dnešní epizoda podcastu Vše o průmyslu.

Koncept #vseoprumyslu si razí cestu firemní strategice společnosti Trade Media International již nějaký čas. Krátký slogan zní Název mluví za vše… a možná trochu neříká úplně vše. Poslechněte si podcast s Lukášem Smelíkem, autorem konceptu, kterého si přizval na opačnou stranu mikrofonu Jaroslav Sedlák ze StorryMatters.online

Najít v českých luzích a hájích člověka, pro něhož je práce téměř splněním dětských snů, není jednoduché. Ba co více, jedná se o člověka zapáleného pro nové technologie, které uvádí do praxe třeba doma v obýváku nebo na zahradě. Naše pozvání do studia přizval manažer technické a chytré údržby lisoven ŠKODA AUTO Lukáš Kousal.

Firma, jejíž reprezentant se podíval do studia další epizody Vše o průmyslu je známá opravdu nízkou fluktuací. V oranžovém dresu B+R automatizace je dlouhá léta i Karel Bílek. Jen za ty roky kousek povýšil. Tak nějak na post nejvyšší a můžeme ho při rozhovoru titulovat jako lokálního ředitele společnosti. Firemní řešení kdysi pojmenoval jako automatizaci, která má vtip a jakýsi důvtip v těchto nástrojích vidí i nadále.
Strana 1 z 11