Průmysl prochází procesem transformace, ve kterém není vždy snadné se zorientovat. Jak zachovat konkurenceschopnost českého průmyslu? Na to se snaží najít odpověď Lukáš Smelík a jeho hosté v podcastu Vše o průmyslu, podcastu pro moderní výrobu. První živé natáčení několika epizod podcastů můžete navštívit v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2022.

Pozvání do studia podcastového vysílání Vše o průmyslu tentokrát přijala Stanislava Pechová, specialistka zlepšování výroby a vedoucí skupiny Bosch Production System; stará se ve firmě o to, aby jihlavský i jiné Bosche fungoval dobře a stále se zlepšoval. V tomto povídání s moderátorem nebyla sama, druhým hostem je pak Lukáš Lánik, BPS koordinátor Bosch Jihlava, který má na starost digitální dvojčata. Našim posluchačům představí, jak lze digitální dvojčata využít v praxi.

Vladimír Bartoš, stejně jako společnost Minerva Česká republika, má bohaté zkušenosti v oblasti nasazování informačních systémů pro průmysl. V nové epizodě podcastu se společně s moderátorem Lukášem Smelíkem zamýšlí nad jeho výhodami i v kontextu turbulentních změn na trhu.

Pozvání do studia přijal Tomáš Moravec, generální ředitel Veletrhů Brno. Témata nového podcastu ze série Vše o průmyslu oscilují mezi průmyslem, marketingem a budoucností nejen průmyslových veletrhů.

Multioborový projekt #vseoprumyslu společnosti Trade Media International si pro letošní veletrh připravil pestrou škálu akcí v rámci doprovodného programu. Zatímco komentované prohlídky veletrhu s názvem MSV TOUR každý den provedou v rámci speciální „živé konference“ přímo výstavou, konference Plasty 2022 přidá ve čtvrtek 6. října klasickou dávku přednášek.

Strana 1 z 15

Odběr podcastů

Zadejte prosím jméno a přijmení.
Zadejte prosím váš email.
Zadejte prosím váš telefon.
Neplatný vstup
Špatné ověření. Zkuste prosím captcha ověření znovu. Děkujeme.