PODCAST #30: Václav Loučka – Lehké digitálno pro těžký průmysl ve VÍTKOVICE STEEL

Partnerem epizody a autorem této fotografie je firma noax Technologies AG. Nejde o nasazení ve firmě VÍTKOVICE STEEL, ale o ilustraci. Partnerem epizody a autorem této fotografie je firma noax Technologies AG. Nejde o nasazení ve firmě VÍTKOVICE STEEL, ale o ilustraci.
VÍTKOVICE STEEL neprocházely snadnými roky. I přesto ve firmě pochopili, že dobře mířené investice jsou cestou k její budoucí prosperitě . A pak přišla doba, kterou nečekal nikdo. Ostatně těžký průmysl to má v mnoha ohledech těžké i bez pandemie. Jelikož však jeho velká část bují v kraji, který je našemu srdci nejbližší, víme, že život je prostě hořký.

Jaké jsou technologické plány pro firmu na nadcházející období, ale i o tom, čím si zatím prošli je tato epizoda podcastu Vše o průmyslu. Slova se ujímá Václav Loučka, ředitel pro strategické projekty společnosti VÍTKOVICE STEEL a. s. 


TIP: Chcete lépe poznat hosta? Zkuste jeho profil na https://www.linkedin.com/in/vaclav-loucka-0101937a

Partner epizody podcastu Vše o průmyslu

Stejně jako tato epizoda, potřebuje i těžký průmysl spolehlivého partnera. Firma noax Technologies AG splní obojí.

Průmyslové počítače noax nejen pro extrémní provozní podmínky, přesně takové využijete nejen v těžkémprůmyslu, ale také v dalších provozech od potravinářství přes  farmacii ažpo logistiku, kde jsou vysoké nároky na spolehlivost, odolnost a stabilitu. Sesvými robustními a spolehlivými průmyslovými počítači definuje noaxTechnologies AG standardy vzhledem k  bezpečnosti a kvalitě. IPC noax jsouspeciálně navrženy pro dlouhodobý nepřetržitý provoz v extrémním provoznímprostředí. Pokud by se hodily i pro váš provoz, tak hned po skončení epizodynavštivte web noax.cz pro další informace. Nebo se nejprve podívejte na video z použití v těžkých podmínkách.

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

lecton subscription btn 2

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.

Odběr podcastů

Zadejte prosím jméno a přijmení.
Zadejte prosím váš email.
Zadejte prosím váš telefon.
Neplatný vstup
Špatné ověření. Zkuste prosím captcha ověření znovu. Děkujeme.