PODCAST #13: Zdeněk Petzl, Dr. Rober Kiml – Autonomní cesta elektromobility

Hosty další epizody podcastu #vseoprumyslu byli  zástupce sdružení AutoSAP, Zdeněk Petzl a Dr. Rober Kiml Hosty další epizody podcastu #vseoprumyslu byli zástupce sdružení AutoSAP, Zdeněk Petzl a Dr. Rober Kiml

AUTOSAP se stává trochu elektroAUTOSAP, protože velká část agendy se točí kolem elektrifikace v automobilovém průmyslu. Čeká nás doba větší regulace a nutnost přizpůsobení se. Jak nadcházející změny ohrožují stěžejní tuzemský průmyslový obor a jaké jsou pro něj nové příležitosti? Pojďme se zamyslet nad otázkami, kdo, kdy a jak bude používat automobily v blízké i vzdálené budoucnosti.

POZNÁMKA AUTORA: Poslední z rozhovorů datovaný z dob BC (Before Corona). Chápu, když si to poslechnete dnes, tak si možná zaťukáte na čelo, co tady ten Smelík mele o elektromobilitě, když nás trápí úplně jiné téma. Já věřím v lepší zítřky. A z rozhovoru možná vyplyne, že toto téma si cestu zpět najde poměrně brzy. Důvody jsou nasnadě. Snad mi tedy tento exkurz do minulosti odpustíte! 

Své skvělé podněty poskytli:

  • Zdeněk Petzl, výkonný ředitel Sdružení automobilového průmyslu
  • Dr. Rober Kiml, manažer společnosti TPCA

Poslech a možnost odběru všech epizod v aplikacích:

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/4XfKSj00k5yOR7Vwi5Hwh5

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/v%C5%A1e-o-pr%C5%AFmyslu/id1489539018

Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hdWRpb2Jvb20uY29tL2NoYW5uZWxzLzUwMTE4MzIucnNz

Nově také dostupné v aplikaci Lecton: https://lectonapp.com/cz/podcast/3a527175-5f3a-4890-9217-10b19d007491?_lst 

lecton subscription btn 2

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.