Produkty

PAPAGO measuring module® jsou měřicí a monitorovací moduly, které tvoří ucelenou a stále se rozrůstající řadu. Nejnovějším přírůstkem je PAPAGO TH 2DI DO ETH, tedy kombinovaný modul pro monitorování teploty, vlhkosti a dvoustavových vstupů. K dispozici je s rozhraním Ethernet, verze s Wi-Fi se…

Hybridní lepidla

duben 11, 2019
Lepidlo, které utáhne vlak!
Svými průmyslovými počítači C12P a C15P společnost noax Technologies AG důsledně pokračuje ve své nové vývojové řadě IPC s multitouch funkcí. Osvědčená kvalita a robustnost noax počítačů zaujme také u řady Compact, vybavené nejmodernější dotykovou technologií PCAP.
Software VisionPro ViDi v sobě spojuje výkon umělé inteligence se strojovým viděním pro řešení i těch nejsložitějších výrobních aplikací.
MVK Metal Safety společnosti Murrelektronik umožňuje sběrnicová řešení pro aplikace bezpečnostní techniky.
Nový software FactoryTalkInnovationSuite s technologií PTC pomáhá urychlit naplňování strategie digitální transformace a zvýšit produktivitu zjednodušením složitých procesů průmyslových podniků.
Grafické terminály PanelView 5510 se mohou pochlubit vylepšenými možnostmi integrace softwaru, lepší konektivitou a větší obrazovkou.
Strana 1 z 4