Produkty

Software VisionPro ViDi v sobě spojuje výkon umělé inteligence se strojovým viděním pro řešení i těch nejsložitějších výrobních aplikací.
MVK Metal Safety společnosti Murrelektronik umožňuje sběrnicová řešení pro aplikace bezpečnostní techniky.
Nový software FactoryTalkInnovationSuite s technologií PTC pomáhá urychlit naplňování strategie digitální transformace a zvýšit produktivitu zjednodušením složitých procesů průmyslových podniků.
Grafické terminály PanelView 5510 se mohou pochlubit vylepšenými možnostmi integrace softwaru, lepší konektivitou a větší obrazovkou.
Výrobci se nyní intenzivně zabývají vizualizací stavu strojů a procesů, prediktivní údržbou předcházející prostojům a dalším způsobům využívání informací, které přispívají k dalšímu zvyšování produktivity. Ačkoli je nezbytné snadno a bezpečně sdílet informace mezi výrobními závody a hostitelskými IT systémy,…
Fluke Process Instruments uvádí novou řadu bezkontaktních teploměrů Thermalert 4.0 pro měření teploty od–40 °C do 2 250 °C v průmyslovém prostředí. Tyto inteligentní teploměry jsou moderní měřicí přístroje, které plně využívají aktuální technologické možnosti senzoriky a elektroniky, a tak…
SCHUNK dále zvyšuje svůj náskok ve výrobě chapadel pro kolaborativní provoz: s Co-act EGP-C poprvé představuje průmyslové chapadlo, které je bezpečné již ze své podstaty.
Strana 1 z 3