Produkty

Špičkový model HD-1500 rozšiřuje možnosti autonomní přepravy materiálu.
RFID čtečky noax jsou kompatibilní s aktuálními RFID standardy, např.  Hitag, Mifare, Legic® nebo HIDprox. Čtečky jsou programovatelné, v rozmanitých provedeních a třídách odolnosti a speciálně koncipovány pro použití v průmyslovém prostředí. 
O-Link je odpovědí na otázku, jak stavět efektivnější, flexibilnější a výdělečnější stroje. Murrelektronik má prostředky a znalosti nutné k tomu, aby tomu tak skutečně bylo.
Jako první v oboru Omron nabízí ovládání různých typů mobilních robotů prostřednictvím jednoho systému 
Během posledních měsíců bylo uvedeno na trh několik nových safety terminálů a EtherCAT boxů. Díky představeným novinkám získávají zákazníci možnost zpracovat své safety projekty podle různých typů architektury. Modularita je z uživatelského hlediska velmi důležitá a přináší zákazníkům nové výhody. Mohou…
Výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Nyní dokáže manipulovat až s 16 kilogramy.
Co znamená digitální transformace pro inženýrskou práci a jakou roli v ní hraje Projekt EPLAN? Rozhodující, protože digitalizace nesouvisí jen s výrobními nebo obchodními procesy. Zasahuje do celého procesu vývoje produktu. Praktické výhody jsou nasnadě: uživatelé mohou využívat služeb v…
Strana 1 z 5