Produkty

Díky partnerství značek Brady a VELCRO® přichází na trh unikátní štítek se suchým zipem na kabely. Stačí potisknout a umístit – je to tak jednoduché. Podívejte se, jak to funguje!
Displej TDS101-4 ETH je displej vhodný pro interiérové nebo průmyslové použití, je totiž elegantní a přitom má krytí IP65. V prodeji je verze se 4 místy pod názvem TDS101-4 a se 6 místy pod názvem TDS101-6. Díky použití rozhraní Ethernet to…
Zcela uzavřená skříň z nerezové oceli bez větracích otvorů a štěrbin - to je to, co odlišuje IPC noax od konkurence. To je stále důležitější požadavek, zejména v potravinářském průmyslu.
Mezi snímače komunikující protokolem MODBUS RTU od společnosti Papouch, s. r. o., nově přibyl senzor THCO2 pro monitorování koncentrace CO2. Kromě měření koncentrace oxidu uhličitého měří ještě teplotu a vlhkost. Doplňuje tak samostatná čidla pro měření teploty s označením TQS4…
Nová verze rozšiřuje možnosti produktu a umožňuje tak zákazníkům používat nástroje ve stále větším počtu aplikací.
Špičkový model HD-1500 rozšiřuje možnosti autonomní přepravy materiálu.
RFID čtečky noax jsou kompatibilní s aktuálními RFID standardy, např.  Hitag, Mifare, Legic® nebo HIDprox. Čtečky jsou programovatelné, v rozmanitých provedeních a třídách odolnosti a speciálně koncipovány pro použití v průmyslovém prostředí. 
Strana 1 z 6