Evoluce v signalizační technice probíhá

Návštěvníci workshopu mohli po každé prezentaci diskutovat s odborníky na technologie v signalizační technice Návštěvníci workshopu mohli po každé prezentaci diskutovat s odborníky na technologie v signalizační technice

Z letošního cyklu seminářů, workshopů a školení s označením Výroba nové generace nově v programu veletrhu AMPER proběhl dne 19. 3. 2019 workshop, který se konkrétně soustředil na vývoj v oblasti signalizační techniky.

Praktické ukázky techniky a konzultace individuálních řešení kontinuálně probíhaly pod taktovkou expertu ze společnosti Axima, kteří společně se společností Trade Media International poukázali účastníkům na zajímavé novinky v oboru.

Axima se prezentovala z pozice dodavatele produktů společnosti WERMA - signalizační technika, která je jedním z předních světových výrobců optických a akustických signalizačních zařízení. Díky řešením WERMA se pracovní prostředí stávají bezpečnější a efektivnější - ať už jsou používána na strojích nebo manuálních pracovištích, ve výrobních halách nebo celých budovách. Od signalizačních sloupků a majáků až po houkačky a sirény - signalizační zařízení varují, vedou a chrání lidi po celém světě. Unikátní signální sloupky lze snadno upgradovat na systémy pro získávání dat ze strojů. To jsou pro synonyma inteligentní signalizační technologie!

Pokud jste zmeškali workshop a zajímali by vás detaily, kontaktujte přímo dodavatele těchto řešení na https://www.axima-obchod.cz/novinky/prezentace-evosignal-na-veletrhu-amper

 

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.