Digitální (re)start – získejte reálný pilotní projekt zdarma

Digitální (re)start – získejte reálný pilotní projekt zdarma

Ze všech možných stran slýcháte, že digitální transformace průmyslu probíhá. Z pozorování průmyslové praxe však vyplývá, že reálný stav je možná trochu pozadu. Toužíte nastoupit do výroby nové generace a zamyslet se nad výraznější digitalizací vaší produkce?

Data získávají klíčové postavení. Schopnost analyzovat a odkrývat doposud netušené souvislosti mění celé odvětví. Jenže odkud správná data vzít? IoT senzory, transakční data, velká nestrukturovaná data…To vše mohou být zajímavé zdroje. Pokud nechcete, aby se z dobrého sluhy stal špatný pán, je třeba k této problematice přistoupit aktivně. Nabízíme vám možnost identifikovat oblasti, ve kterých může analýza dat, simulace, predikce nebo automatizace procesů přinést značnou kompetitivní výhodu.

Trade Media International nabízí unikátní příležitost získat zdarma pilotní projekt zaměřený na efektivní sběr a vyhodnocení dat pro nastartování digitální transformace ve vašem podniku.

Co je to Digitální (re)start?

V rámci příprav dalšího ročníku konference Digitální výroba (www.konference-vyroba40.cz) jsme narazili na skutečnost, že ani po roce se nedaří získatukázky praktických projektů z tuzemských firem, které by plně zapadaly do konceptu tzv. Průmyslu 4.0 či digitální transformace.

Rozhodli jsme se pro opačný přístup a jeden projekt skutečné praxe vytvoříme sami společně s naším partnerem. Stačí přihlásit téma, které byste rádi v rámci digitální strategie ve vašem podniku řešili, a jeden z přihlášených získá tvorbu pilotního projektu zdarma (od úvodní konzultace po skutečné řešení až k představení dalších možností rozvoje).

Výsledný projekt navíc můžeme společně představit na konferenci Digitální výroba 2019, čímž se ukážete jako správný inovátor v době, která si je bezesporu žádá.

Jak se k projektu přihlásit?

Stačí zadat krátký popis situace, která si dle vašeho názoru zaslouží digitální řešení. Na základě přihlášek budou nominovány projekty, kterým se ozve realizační tým a prokonzultuje možnost tvorby projektu.

Přihlásit se můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (zasláním popisu problému s kontaktními informacemi).

Přihlášku můžete doplnit o vyplněný formulář.

Za jednu firmu můžete přihlásit i více projektů. Součástí projektu by měl být zejména sběr a vyhodnocení dat.

Kdy projekt probíhá?

  1. Přihlášky je možné zasílat do 31. 3. 2019.
  2. Realizace projektu proběhne v dubnu 2019.
  3. Výsledné řešení získáte na počátku května.
  4. Vstup na konferenci s možností ukázky řešení ve dnech 14.–16. května 2019 s plně hrazeným účastnickým poplatkem.

Partner projektu – kdo vám pomůže?

Realizátorem projektu Digitální (re)start je společnost Trade Media International, která se v první řadě snaží o osvětu a medializaci nových trendů ve výrobě. Aby měl projekt skutečnou hodnotu, vytvoří jej pro vás zástupci společnosti Microsoft společně se svými partnerskými firmami.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost pro vaši firmu a (re)startujte ji směrem k digitální výrobě zítřka ještě dnes zasláním přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.