Roboty 2022 i trendy v údržbě jako pilíře tištěných periodik

Roboty 2022 i trendy v údržbě jako pilíře tištěných periodik

Prolínání témat našich konferencí a časopisů pokračuje. Právě vychází nová vydání časopisů, ve kterých znovu rezonuje robotika.

V těchto dnech vyšlo terpve první vydání našich kmenových časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku. I když začaly jako tradiční měsíčník plný zajímavých informací z (a hlavně) pro průmysl, jeho tištěná verze se nám již dostala do čtvrtletní frekvence. To neznamená, že bychom informační zdroje v této podobě nějak ochudily. Nicméně trochu se mění i dostupnost článků, které exkluzivně pro tuto formu připravujeme. Zatímco v tištěné a listovací podobě časopisy, a zejména tyto top redakční články, získáte za jednoduchou registraci hned. V podobě článků přímo na našem portále #vseoprumyslu se budou objevovat postupně až po vydání. 

Nová, aktuální, vydání jsou dostupná již nyní. Pokud nemáte zajištěnu jejich pravidelnou bezplatnou rozesílku až k Vám do provozů, můžete jimi listovat pravidelně v kategorii knihovna tohoto webu. Pro tentokát jimi můžete listovat i zde:


Roboty 2022: Trendy v robotice podle Control Engineering Česko  

TIP: Naši konferenci Roboty 2022 už možná znáte. Víte, že je i on-line či ze záznamu? 

Údržba nezapomíná na bezpečnost aplikací

 

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.