Roboty i rozšířená realita versus sociální distance

Roboty i rozšířená realita versus sociální distance

Doba si žádá jiný přístup. Ať už jde o technologické trendy, nebo třeba jen systém vydávání časopisů. A obojí se mění poměrně rychle i před našima očima. 

V těchto dnech vyšlo terpve první vydání našich kmenových časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku. I když začaly jako tradiční měsíčník plný zajímavých informací z (a hlavně) pro průmysl, jeho tištěná verze se v letošním roce uskromnila na čtvrtletní frekvenci. To neznamená, že bychom informační zdroje v této podobě nějak ochudily. Nicméně trochu se mění i dostupnost článků, které exkluzivně pro tuto formu připravujeme. Zatímco v tištěné a listovací podobě časopisy, a zejména tyto top redakční články, získáte za jednoduchou registraci hned. V podobě článků přímo na našem portále #vseoprumyslu se budou objevovat postupně až po vydání. 

Nová, aktuální, vydání jsou dostupná již nyní. Pokud nemáte zajištěnu jejich pravidelnou bezplatnou rozesílku až k Vám do provozů, můžete jimi listovat pravidelně v kagegorii knihovna tohoto webu. Pro tentokát jimi můžete listovat i zde:


Roboty 2021 versus pandemie Covid-19  

Údržba, mobilní technologie a rozšířená realita versus sociální distance

 

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.