I průmyslové firmy dnes intenzivně řeší cenu energií. A proto je zajímá i spotřeba, ať už plynu, elektrické energie nebo dalších komodit. Přitom všechny spotřeby se dají detailně sledovat v jediném nástroji – Power BI. A protože je součástí Microsoft Office 365, zřejmě ho máte k dispozici, stačí do něj dostat ta správná data. Jak to pak bude vypadat?

Hledáte rychlý a jednoduchý vzdálený přístup na řídicí systémy? Webinář společnosti FOXON vám ukáže, co stojí za úspěšnou vzdálenou správou v jiných firmách. Navíc zjistíte, že dobrým řešením vzdáleného přístupu na PLC získáte zároveň jednoduchý nástroj pro sběr dat a monitoring.

V Kiekertu nasadili předpřipravené reporty rychle, další se naučili vytvářet sami. Přečtěte si případovou studii o tom, jak FOXON ve společnosti Kiekert, s.r.o. sbírá data z PLC S7-1500 a v Power BI je poskytuje údržbě i managementu, aby mohli lépe rozhodovat.

Víte, že si teď můžete náklady na digitalizaci ve vaší firmě snížit až o 60 %? Do poloviny září 2022 jsou otevřené dotační výzvy, které podporují komplexní projekty zaměřené např. na vzdálenou práci, kyberbezpečnost, reporting nebo sběr dat. A týkají se i velkých nebo pražských firem.

Strana 1 z 5