Metaverzum se vyvíjí pro průmyslové využití a jeho základem budou digitální dvojčata, blockchain a internet věcí (IoT).

Podívejte se, jak digitální dvojčata a technologie průmyslového internetu věcí (IIoT) navzájem spolupracují. Aktualizace digitálního dvojčete lze automatizovat.

Firmy v České republice kralují v rychlosti zavádění umělé inteligence (AI). Mnohdy však zůstávají pouze na úrovni experimentování. Ke strategické implementaci napříč organizací jim často chybí správně nastavená prvotní infrastruktura nebo dostatečná datová základna. Na tento komplexní proces, včetně finální implementace AI napříč celou organizací, se zaměřuje společnost DNAi. Díky tomuto holistickému přístupu a detailnímu sběru vstupních dat získávají její klienti z oblasti průmyslu, vzdělávání i zdravotnictví unikátní nástroj, který jim umožňuje hledat souvislosti tam, kde je dosud neviděli.

Digitální dvojčata Siemens Xcelerator vytvořená pro udržitelné podmořské biosféry Nemo’s Garden umožňuje vývojovému týmu mnohem rychleji upravovat návrh a testovat jej. Snadno přístupná digitální transformace umožnila malému a velmi specializovanému týmu využívat výkonné sady nástrojů určené primárně pro velké podniky. Algoritmus strojového učení s podporou aplikace MindSphere nasazený na výpočetních zařízeních Industrial Edge umožňuje vzdálené monitorování, automatizaci procesů a zpětnou vazbu při návrhu.

Simulační rozhraní Studio 5000 od Rockwellu je aktuálně propojeno s digitálními dvojčaty Ansys.