Získejte základy strategie pro digitalizaci zdarma

Filip Plevač již několikrát přesvědčil o tom, že tuší, jak tuzemské firmy posunout směrem k digitální transformaci. V létě nabízí našim čtenářům konzultaci zdarma! Filip Plevač již několikrát přesvědčil o tom, že tuší, jak tuzemské firmy posunout směrem k digitální transformaci. V létě nabízí našim čtenářům konzultaci zdarma!

V létě můžete odpočívat, nebo o kus utéct konkurenci. I když letošní léto pro nespočet důvodů asi dává tušit, že přílišná invence bude pro každého složitá, máme exkluzivně pro naše čtenáře jedinečnou nabídku. Využijte kapacit známého externího pradce v oblasti digitalizace, Filipa Plevače, a nastartujte svůj podnik k vyšší konkurenceschopnosti. Digitální výroba může být příležitost pro každého. My ukážeme, že i pro menší a střední firmy. 

Přemýšlíte, že využijete možností, které digitalizace nabízí k dalšímu posunu vaší výrobní společnosti?

Myslíte si, že za tím stojí obrovské finanční i časové investice?

Bojíte se, že nevíte jak začít?

Zastupujete přitom firmu v rozsahu malé a střední?

Právě toto může být nabídka pro Vás! V rámci naší nabídky bychom Vám společně s Filipem Plevačem rádi poskytli možnost bezplatné realizace strategie pro firmu v rozsahu malé a střední firmy. Jestli jde o člověka pro Vás si můžete ověřit třeba v nedávné epizodě našeho podcastu, kde jsme na téma digitalizace hovořili:

Co přesně nabízíme:

na období červenec a srpen 3 dny, které by Filip Plevač věnoval vybrané firmě (ideálně dojezd Morava až Vysočina či Hradec Králové včetně Pardubic; nicméně pokud zajímavé....kdekoliv)

  • to celé zdarma
  • výstup digitální strategie na cca 3-4 roky, včetně identifikace možných projektů, jejich investiční náročnosti a návratnosti

Co bude od kandidáta potřebovat:

  • pochopit business strategii firmy, stačí vysvětlit, dokument není nutný
  • ekonomická čísla za poslední 3 roky - jsme připraveni podepsat NDA a toto se nikde nebude prezentovat, je to pro pochopení kontextu
  • layout společnosti a seznam či schéma všech SW, které používají, k tomu organizační strukturu
  • ve firmě udělat několik workshopů - ideálně 2-3 pro interesovanou skupinu lidí a pak individuální
  • potřebujeme 1-2 schůzky IT manažer, odpovědná osoba za stroje ideálně šéf údržby, manažer výroby,.....

Máte o tuto exkluzivní možnost zájem?

Přihlaste se co nejdříve (pro možnost realizace projektu) na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonním čísle 777 793 393. Stačí naspat - mám zájem! Lepší však bude i popsat důvody, proč o této službě uvažujete a v jakém stavu se digitalizace procesů nachází. Není to však nutné. Po krátkých rozhovorech s přihlášeními firmami vybereme firmu, které strategii nastavíme + i zbylé účastníky dále nasměrujeme k cestě úspěšné strategie digitální transformace. 

Naše společnost by tomu přidala ještě další přidanou hodnotu v komunikaci tohoto projektu a ukázce / návodu pro firmy jak se s touto úlohou vypřádat - v mezích, kterých to bude možné. Mimo jiné také právě v rámci konference 9. a 10. června v Praze (www.konference-vyroba40.cz), kde kromě jiného kolega Plevač na toto téma vystoupí. 

Příležitost, která přijde jen jednou za léto! Získejte konkurenční výhodu zrovna když ostatní odpočívají...

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.