Video

V rámci Mezinárodního storjírenského veletrhu 2018 v Brně si společnost ABB připravila na svém stánku zajímavý speciální program v podobě dvou moderovaných diskuzí. Zatímco ta první se soustředila na téma aktuálních trendů v průmyslové robotizaci, ta druhá si troufla na…
Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně v roce 2018 nabízel řadu zajímavých expozicí. Někdy dokonce tolik, že ne vše měl člověk možnost důkladně prohlédnout. Velice zajímavými prvky disponovala expozice firmy KUBOUŠEK, která ji představila také v krátkém vidu přímo ze stánku.
OnRobot není českým zákazníkům moc známá. Věnuje se uchopovacím zařízením pro roboty, zejména pro produkty z dílny Universal Robots. Jeden takový představili i na stánku společnosti na MSV 2018 v Brně.
Přijďte na 60. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu, který doplní výstava 100RIES. Více informací najdete na http://www.bvv.cz/msv.
Den s B&R plný inovací pro automatizaci se stal již tradicí, letos jsme zvolili také mimořádně historicky tradiční prostředí. Toto jsou však jediné dvě tradice, vše ostatní bylo netradiční. Pojďte se s námi společně ohlédnout za B&R Innovation Day, který se letos…
Diskuzní panel z konference Roboty 2018 na téma spolupráce robota a člověka v současných průmyslových provozech. Jaká jsou úskalí a výhody této spolupráce? A co bezpečnost?
Záznam z úvodního diskuzního panelu konference Roboty 2018, který se zabýval rolí robotů v době digitalizace tuzemského průmyslu.
Strana 1 z 3