B&R Innovation Day 2018 zamířil do Litomyšle

červenec 08, 2018

Den s B&R plný inovací pro automatizaci se stal již tradicí, letos jsme zvolili také mimořádně historicky tradiční prostředí. Toto jsou však jediné dvě tradice, vše ostatní bylo netradiční. Pojďte se s námi společně ohlédnout za B&R Innovation Day, který se letos uskutečnil v Zámeckém pivovaru v Litomyšli.

Digitalizace a Internet věcí v průmyslu, nové technologie pro automatizaci výrobních provozů nových i stávajících, byly stěžejními tématy letošního dne B&R Innovation Day, na kterých mediální partenry zastupoval již tradičně také časopis Control Engineering Česko. Prozkoumejte s námi atmosféru setkání ze dne 24.5.2018 do Zámeckého pivovaru v Litomyšli. 

Den s B&R plný inovací pro automatizaci se stal již tradicí, letos poprvé však pořadatelé přesli k novém formátu, jehož obsah si můžete sestavit sami podle svých požadavků a zájmu. Několik tématických workshopů tak na 200 posluchačů rozeselo po zajímavých konferenčích prostorách a nejtěžší tak bylo to, abyste si zvládli správně vybrat z bohaté nabídky. Naším cílem je co nejvíce interakce a vzájemného dialogu.

Důležitým prvkem opět byli vstupy zákazníků s referencemi o jejich řešeních s B&R technikou, kterou i letos dokázaly, že oranžová technika v provozech stále nachází své místo.

Den byl korunován prohlídkou výstavy soch jednoho z nejvýznamnějších českých sochařů Olbrama Zoubka, ochutnávkou vín, společným večerem a networkingem.

"Průmysl 4.0 je především úplná digitalizace a zvájemné propojení."
Jan Ohřál, B&R, Innovation Day 2018